Ve 25. kole České ligy mladšího dorostu mužstvo U16 odcestovalo na půdu prvního celku tabulky Baumitu Jablonce, v kterém všichni hráči jsou stejného ročníku 1993 a tudíž o rok starší.

Ve 25. kole České ligy mladšího dorostu mužstvo U16 odcestovalo na půdu prvního celku tabulky Baumitu Jablonce, v kterém všichni hráči jsou stejného ročníku 1993 a tudíž o rok starší.

První šanci v utkání měli domácí po svém dotaženém rychlém protiútoku už v 6. minutě. Ve 13. minutě Švihořík fauloval v pokutovém území, rozhodčí nařídil penaltu, kterou Švihořík zneškodnil. "Opět se ve fotbale potvrdilo známé pravidlo „nedáš, dostaneš“, protože jsme díky Mlynaříkově brance šli ve 14. minutě do vedení – 0:1. V 17. minutě kryl brankář Švihořík sólový nájezd soupeře a v následující minutě soupeř vyrovnal na 1:1 po naší chybě na levé straně," popisoval průběh zápasu trenér Jakub Havránek. Jablonec měl v prvním poločase ještě dvě nebezpečné střely ve 25. a 29. minutě, které ale minuly svůj cíl.

Domácí začali druhé dějství opět aktivně a ve 46. minutě musel vyrazit Švihořík další nebezpečnou ránu. Viktoria šla do vedení znovu v 55. minutě, když se po pravé straně dokázal prosadit Pernglau, přihrál Jarinovi a ten vsítil branku – 1:2. V 66. minutě měli velkou šanci opět jablonečtí hráči, ale gólově se dokázali prosadit až v 70. minutě. Po centru na zadní tyč se soupeř ještě uvolnil a nekompromisně vyrovnal. V 72. minutě svoji obrovskou příležitost neproměnil Panuška. Stejně tak Hradeckého střele chyběla přesnost, a když i střela domácích v 76. minutě skončila na tyči, utkání skončilo nerozhodně 2:2.

"Obě mužstva podala sympatický výkon, který byl hoden tomu, že se spolu střetli týmy z horních pater tabulky. Utkání se hrálo ve velkém tempu, kterému „přispěla“ umělá tráva menších rozměrů s nekvalitním podkladem. Přesto jsme v zápase viděli spoustu kvalitních útočných kombinací. Chtěli bychom poděkovat jak našim, tak i jabloneckým hráčům za fotbal, který určitě potěšil i je samotné," dodal trenér