Nabídni své místo
Informace pro fanoušky cestující do Brna
16.5.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky cestující do Brna

V sobotu 20. května se představí plzeňští fotbalisté v rámci 29. kola ePojisteni.cz ligy v utkání s FC Zbrojovka Brno, které se od 17:00 hodin odehraje na Městském fotbalovém stadionu Srbská v Brně. S ohledem na zajištění bezpečnosti návštěvníků stadionu, připravil moravský klub několik rad a doporučení pro plzeňské fanoušky, kteří pocestují podpořit své fotbalisty.

Sektory hostů označené jako C a D se nachází na jižní tribuně. Přístupová cesta do sektorů je možná pouze jedním vstupem, a to garážovým dvorem z ulice Červinkova, který je i zároveň východem. Na příchod a odchod fanoušků bude dohlížet Policie ČR. Při větším počtu fanoušků doporučuje klub příchod na stadion v dostatečném předstihu.

Pokladna pro sektor hostů je umístěna v bezprostřední blízkosti sektoru, který má kapacitu 531 míst. Všichni fanoušci si můžou zakoupit vstupenku za 150 Kč hodinu a půl před výkopem utkání přímo na místě. Sektor hostů je vybaven jedním vstupním retardérem a výstupní branou, několika únikovými východy a zároveň brankami pro možný vstup a zásah pořadatelské služby, případně PČR. Sektor je vybaven patřičným počtem WC muži i ženy, rovněž je vybaven samostatným stánkem s občerstvením.

Sektor bude zajištěn pořadatelskou a bezpečnostní službou klubu FC Zbrojovka Brno. Bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky, rovněž bude prováděna namátková dechová zkouška na alkohol. Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou do sektoru vpuštěni, případně budou vyvedeni ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Sektor hostů je od ostatních sektorů a diváků na tribuně východ oddělen oplocením a bezpečnostní sítí, rovněž budou vyblokovány okolní sektory a po celé délce bude rozmístěna pořadatelská služba. Pořadatelská služba bude úzce spolupracovat s policií a v případě potřeby ji požádá o součinnost případně provedení zásahu. Sektor hostů je rovněž monitorován kamerovým systémem. Návštěvní řád ZDE.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál