Ve třetím kole juniorské ligy žen se hráčky Viktorie Plzeň představily na hřišti 1. FC Slovácka. Celý zápas se hrál útočný fotbal, s mnoha šancemi na obou stranách. Ve 20´ šla sama na domácí brankářku plzeňská Rosprimová, ale dostala se příliš blízko a nedokázala brankářku přehodit.

Ve třetím kole juniorské ligy žen se hráčky Viktorie Plzeň představily na hřišti 1. FC Slovácka. Celý zápas se hrál útočný fotbal, s mnoha šancemi na obou stranách.

Ve 20´ šla sama na domácí brankářku plzeňská Rosprimová, ale dostala se příliš blízko a nedokázala brankářku přehodit.  O deset minut později střelou z malého vápna těsně minula Choholoušková a ve 36' opět po samostatném úniku přestřelila Racková. I soupeřky měly několik gólových akcí, při kterých se vyznamenala brankářka Votíková.

„Na začátku druhého poločasu jsme střídáním ještě více posílili naši ofenzivu a výsledkem byla branka z přímého kopu v 54'. Parádní střelou se prosadila Svitková,“ popisoval průběh zápasu TomᚠPacanda. V těchto minutách zápasu jsme byly hostující hráčky lepším mužstvem, ale další branku se přidat nepodařilo. V 73' přišel trest, z nenápadné akce se soupeřkám podařilo dotlačit míč do branky a vyrovnat. Poslední minuty zápasu se už jen bojovalo ve středu hřiště a zápas skončil remízou 1-1. „Odehráli jsme dobré utkání, nemám hráčkám co vytknout. Doplatili jsme pouze na neproměněné šance, ale na tom do dalšího zápasu zapracujeme,“ dodal Pacanda.

1.FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň  1:1 /0:0/
Branka Viktorie: Svitková
Sestava: Votíková - Nesvedová, Juračková,Králová,Šrámková - Hessová, Chocholoušková, Prokopová, Knödlová - Rosprimová, Racková. Střídání: 43' Svitková, 45' Pacandová