Přichystejme Praanům opravdu sváteční odpoledne!
Speciální akci připravili viktoriáni pro své fanouky na utkání s praskou Spartou. Na duel dvou týmů ze pičky tabulky se mimoplzeňtí fanouci budou moci dostat pomocí speciálně vypravených autobusů. Z pěti směrů, jejich výchozími body budou Klatovy, Stříbro, Domalice, Nepomuk a Kralovice, se fanouci za velmi speciální cenu 120 Kč dostanou na utkání i zpět, v ceně bude také vstup na hlavní tribunu.
Ve, co budou muset příznivci červeno-modrých udělat, je počkat na níe uvedených místech v přesný čas, kde je výrazně označený autobus nabere směrem truncovy sady. Vstupenku včetně cesty tam i zpět si fanouci zakoupí přímo u řidiče (zmiňovaných 120 korun), ten je následně vysadí přímo u stadionu. Ze stejného místa budou vechny autobusy v 19:45 vyráet na zpáteční cestu. Prosíme fanouky, aby si uchovali své v autobuse zakoupené vstupenky, a prokázali se tak s nimi řidiči při zpáteční cestě.
Chceme mít ve truncových sadech co moná největí počet fanouků a zároveň tak naim příznivcům i tímto nestandardním způsobem poděkovat za podporu. Věříme, e nová sluba bude mít úspěch a Spartě společně připravíme bouřlivé prostředí, řekl k akci tiskový mluvčí viktoriánů, Pavel Pillár.
Směr první - Domalice
15:50 Domalice autobus.nádraí, stanovitě č.9, Poděbradova ul.
16:08 Horovský Týn autobus.zastávka, křiovatka ulic Na Přeloce/Pivovarská
16:20 Staňkov autobus.zastávka na náměstí T.G.Masaryka
16:28 Holýov autobus.zastávka za přejezdem, Jiráskova třída
16:35 Stod autobus.zastávka, Plzeňská ul.
17:00 Plzeň truncovy sady
Směr druhý - Klatovy
16:05 Klatovy parkovitě autobusů "U hradeb", Jiráskova ul.
16:15 vihov autobus.zastávka, náměstí
16:27 Přetice autobus.zastávka, náměstí
16:35 Chlumčany u základní koly, Dobřanská ul.
16:45 Dobřany u čerpací stanice Benzina, tř.1. máje
17:00 Plzeň truncovy sady
Směr třetí - Nepomuk
16:00 Nepomuk u ubytovny FK Nepomuk, Nádraní ul. (hřitě)
16:15 Blovice Masarykovo nám. u hotelu Panský dům
16:25 Spálené Poříčí autobus.zastávky za kostelem
16:35 Nezvěstice u základní koly
16:45 Starý Plzenec před budovou Městského úřadu
17:00 Plzeň truncovy sady
Směr čtvrtý - Stříbro
16:05 Stříbro u vjezdu na autobusové nádraí
16:15 Kladruby u městského úřadu, nám.Republiky
16:30 Heřmanova Hu Horní Sekyřany, křiovatka na H.Hu
16:42 Nýřany zastávka u Městského úřadu
16:46 Tlučná autobus.zastávka proti restauraci Na Schůdkách
16:50 Vejprnice autobus.zastávka - bytovky
17:00 Plzeň truncovy sady
Směr pátý - Kralovice
16:00 Kralovice Masarykovo nám. u poty
16:13 Plasy autobusová zastávka ČSAD
16:23 Kaznějov autobusová zastávka na náměstí
16:30 Hormí Bříza zast. MHD - sídlitě
16:45 Třemoná zast.autobusů - sídlitě
17:00 Plzeň truncovy sady