V prvním nadstavbovém utkání dorostenek měla většina hráček juniorky v nohách těžké utkání z předešlého dne za ženy proti Spartě a tak trenéři museli sáhnout pro posily do žaček, které hrály rovněž předchozí den na Slavii.

V prvním nadstavbovém utkání dorostenek měla většina hráček juniorky v nohách těžké utkání z předešlého dne za ženy proti Spartě a tak trenéři museli sáhnout pro posily do žaček, které hrály rovněž předchozí den na Slavii.

"A vůbec jsme si nevedli špatně. Sparta hrozila po stranách hřiště a po jednom z úniků se ujala vedení v 8. minutě.  Do  brejků jsme se ale dostávali i my. Racková jeden ze svých sice neproměnila, ale ve 32. minutě skóre srovnala Rosprimová.  Tak skončil  první poločas. Na holkách bylo vidět, že jim ubývají síly, přesto jsme  si vytvořili ještě 2 slibné šance. Bohužel bez efektu.  Toho Sparta využila a v 62. minutě zvýšila na 2:1. Skóre potom uzavřela v minutě poslední. S týmy jako je Sparta můžeme hrát naprosto rovnocennou partii, ale v optimálním stavu. Ne zdecimovaní a unavení po utkáních z předchozího dne. Ale taková je situace a přináší to sportovní život. Opět jsme nechali na hřišti vše, moc nám pomohly žačky, ale únava byla silnější," hodnotil utkání trenér Karel Fajfrlík

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň 3:1 (1:1)
Branky: 32´ Rosprimová
Sestava: Votíková – Šrámková, Králová (38´ Šašková), Heřmanová, Nesvedová - Prokopová, Chocholoušková, Mrázová, Hessová - Rosprimová, Racková.