Tak tenhle mládežnický víkend se dorostům vydařil. Kategorie U19 a U17 si poradily se Spartou, když především prvně zmíněná dosáhla parádního vítězství po krásném obratu v závěru zápasu. Osmnáctka s šestnáctkou porazily České Budějovice.

Úspěšný víkend pro dorostenecké kategorie! Devatenáctka sehrála neskutečně dramatické utkání se Spartou Praha, které mělo grády především v samotném závěru zápasu. V 90. minutě rozjásal viktoriány TomᚠKepl, který vyrovnal na 2:2. To ale nebylo vše – o minutu později totiž dokonal obrat Václav Míka a Viktoria získala všechny tři body.

Osmnáctka v 82. minutě vyrovnávala na 2:2 zásluhou Adama Němce, díky čemuž došel zápas až na pokutové kopy, ve kterých v poměru 3:2 byla lepší také Plzeň. Zápas dorostu U17 rozhodla jediná branka, kterou vstřelil plzeňský kanonýr Daniel Koranda. Také v utkání šestnáctky padla jediná branka, a to hned ve třetí minutě, kdy si do vlastní branky dopravil míč Štěpán Pineau a Plzeň vyhrála 1:0.

Ženy padly nejtěsnějším možným rozdílem na hřišti Slovácka, prohrály také dorostenky, které nestačily na Pardubice.

FCVP U19 – Sparta Praha U19 3:2

FCVP U18 – České Budějovice U18 3:2pen.

FCVP U17 – Sparta Praha U17 1:0

FCVP U16 – České Budějovice U16 1:0

Slovácko ženy – FCVP ženy 1:0

DFO Pardubice dorostenky – FCVP dorostenky 2:0