Puma Future v2All-in permice 2018/2019
Stará garda Viktorie drtí jednoho soupeře za druhým
19.6.2017
I. Bican
SG

Stará garda Viktorie drtí jednoho soupeře za druhým

Hráči staré gardy Viktorie sehráli hned trojici zápasů. Ve všech dokázali vstřelit více než 10 gólů. Největší výhry dosáhli v Hadačce, kde zvítěžili 14:2 i díky neskutečným osmi gólům Rótha.

V sobotu 10. června hrála stará garda při oslavách stého výročí Sokola Letná a vítězstvím 11:4 potvrdila, že fotbal je pro hráče stále přitažlivá hra, která dokáže pobavit. Pro oslavující domácí mužstvo byl výsledek krutý, nicméně fotbal je již takový. Přesto byli diváci spokojeni a dokázali ocenit hezké akce a branky na obou stranách.

O týden později se na hřišti Trafa Hadačka slavilo 20 let místního fotbalu. Viktoriáni předvedli na velmi nerovném terénu pěkný fotbal s častou střelbou a výhra 14:2 ukázala, že fotbal v podání viktoriánů je krásný. Diváci ocenili branky především v podání Ježka – první byla z rozehrané penalty, další z přelobování brankáře a další z překopnutí gólmana z půlky hřiště. Přesto byl na hřišti ještě lepší střelec, a to Róth, který se prosadil osmkrát.

Pro viktoriány týden neskončil a o den později, tedy v neděli 18. června, sehráli zápas v Kostelci u Stříbra, kde byly oslavy setkání 24 Kostelců z celé ČR. Viktoria vyhrála 13:3. Tentokráte se hrálo na lepším a rovném hřišti, čehož hráči plzeňského celku náležitě využili v prvním poločase. Až ve druhém se začala projevovat únava a domácím hráčům se podařilo několikrát ohrozit brankáře Mičku. Přesto se hra viktoriánů velmi líbila a jejich fotbalovost byla oceňována potleskem.

Příští zápas sehraje stará garda 1. července v Mnichově u Mariánských Lázní.

Zápasy staré gardy Viktorie
Sokol Letná – FCVP 4:11 (2:8)
Branky: Schveinert 3, Kovařík 2, Bárta 2, Ježek 2, Vlček, Baroch.
Sestava: Mička – Lowy, Velkoborský, Vlček, Baroch – Bárta, Schveinert, Vaigl, Ježek – Kovařík, Homola. Střídající Rejda, Paul.

Trafo Hadačka – FCVP 2:14 (1:5)
Branky: Róth 8, Ježek 4, Bárta, Chvojka.
Sestava: Mička – Vašák, Lowy, Šambergr, Kopřiva – Homola, Bárta, Vajgl, Chvojka – Róth, Ježek. Střídající Rejda, Smíšek, Bican.


Kostelec u Stříbra – FCVP 3:13 (0:10) 
Branky: Róth 4, Bárta 3, Bican 2, Ježek 2, Vašák, Kopřiva.
Sestava: Mička – Lowy, Šambergr, Purkart, Kopřiva – Vašák, Drahorád, Bárta, Vajgl – Ježek, Róth. Střídající Rejda, Bican.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál