Viktoriánské srdce plní sen Ondrovi. Přidat se můžete i Vy!
Vánoční setkání viktoriánské rodiny: Marek Ztracený, světelná show i Krmi s Limbou
3.12.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Vánoční setkání viktoriánské rodiny: Marek Ztracený, světelná show i Krmi s Limbou

Tradiční vánoční setkání všech fanoušků je tady! Celá viktoriánská rodina oslaví Vánoce společně – 19. prosince od 17.30 v Doosan Areně. Přijdou oblíbení hráči, speciální host večera Marek Ztracený a nebude chybět ani viktoriánský ježíšek. Vstup je samozřejmě zdarma.

5 dní před Štědrým večerem. Všichni mají doma naklizeno, napečeno, nakoupené dárky. Ideální čas přijít si zpříjemnit vánoční čas na Viktorku. V úterý 19. prosince se v Doosan Areně uskuteční tradiční setkání viktoriánské rodiny. A připravený je pořádně našlapaný program.

„Já tam určitě budu,“ slibuje dopředu obránce David Limberský. Kromě něj mezi fanoušky dorazí i nejlepší střelec týmu Michael Krmenčík či stoper Tomáš Hájek. Všichni tři připraví všem návštěvníkům tradiční svařáček či čaj zdarma. O dění na pódiu se úderem půl šesté postará oblíbená dvojice moderátorů Jirka Pelnář s Jirkou Poórem, které znáte ze všech domácích zápasů Viktorky.

Speciálním hostem večera bude velký fanoušek Viktorky a známý zpěvák Marek Ztracený, jenž dorazí ze Železné Rudy, kde žije. A hodně se na vás těší. „Už jsem hrál na spoustě míst, ale v Doosan Areně to bude premiéra, něco speciálního,“ směje se. Nebude chybět tradiční zpívání koled, speciální červenomodrá světelná show a připravený bude i viktoriánský ježíšek.

Ještě váháte? Věříme, že nikoli. A až půjdete 19. prosince do Štruncáků, vezměte s sebou i něco dobrého pro zvířátka z plzeňské ZOO či drobný dárek pro děti z fakultní nemocnice. Opět připravíme dva stromečky, pod které budete moct tyto dárky položit a my je druhý den předáme na správném místě.

Pro všechny viktoriány bude připravený i speciální dárek – dřevěná vánoční ozdoba na stromeček. Pokud se vám bude líbit, můžete vhodit do kasičky u hostesky dobrovolný finanční dar a společně pomůžeme čtrnáctiletému Ondrovi splnit jeho velký sen. (více o Ondrovi naleznete zde).
Těšíme se na vás! 19. prosince v 17.30 v Doosan Areně.

Vaše Viktorka
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál