V pátečním odpoledni přivítalo v Holýšově družstvo žen Viktorie Plzeň v rámci poslední přípravy před začátkem první ligy žen mužstvo SW Ternried hrající čtvrtou německou ligu. Viktoriánky dominovaly na hřišti od začátku utkání až do konce, hattrickem se blýskla Ivaničová a zápas skončil vysokým vítězstvím Viktorie 9:2.

V pátečním odpoledni přivítalo v Holýšově družstvo žen Viktorie Plzeň v rámci poslední přípravy před začátkem první ligy žen mužstvo SW Ternried hrající čtvrtou nejvyšší německou soutěž. Viktoriánky dominovaly na hřišti od začátku utkání až do konce, hattrickem se blýskla Ivaničová a zápas skončil vysokým vítězstvím Viktorie 9:2.

Úvod utkání patřil viktoriánkám, které se během půlhodiny třikrát gólově prosadily. Nejprve se v 8. minutě po centru v souboji s německou brankářkou prosadila Chocholoušková - 1:0. Ve 22. minutě to bylo již o dvě branky, když se střelou na zadní tyč prezentovala Ivaničová - 2:0. Ve 30. minutě se po centru dostala na vápně ke střele opět Ivaničová a ani tentokrát se nemýlila. V polovině první části hry vedly zástupkyně západočeské metropole o tři branky a jejich ofenzivní snahy neustávaly. O pět minut později se dostala do sóla hostující Franziska Hutterová, její střelu brankářka Viktorie vyrazila před sebe, ale na následnou dorážku již byla krátká - 3:1. Pět minut před koncem poločasu si nádherně na centr do vápna naběhla Bohmannová a prudkou střelou přidala čtvrtou branku.

V 57. minutě se přízemní centr do vápna Ternriedu dostal až ke kopačkám Nehodové, která tváří tvář brankářce poslala míč za brankovou čáru a zvýšila na 5:1. V 64. minutě viděli diváci nádhernou souhru Plzeňanek, na jejímž konci byla Ranglová střílející z první pod břevno - 6:1. O dvě minuty později uprchla středem hřiště Hutterová a svým druhým golem v utkání snížila na 6:2. V devětašedesáté minutě zkompletovala Ivaničová hattrick, když doslova míč za brankovou čáru dotlačila. V 74. minutě si na dlouhý míč naběhla ve vápně Markelová, míč posunula na Ivaničovou, která čtvrtou brankou v utkání zvýšila na 8:2. Konečnou podobu výsledku dala v 78. minutě svou druhou brankou v utkání Ranglová, která si na centrovaný míč počkala na zadní tyči, kde jej sklepla do sítě.

FC Viktoria Plzeň – SW Ternried 9:2 (4:1)

Branky: Ivaničová 4, Ranglová 2, Chocholoušková, Nehodová, Bohmanová – Hutterová 2, Rozhodčí: Hálková – Macháček, Rada

FC Viktoria Plzeň: Krýslová - Bohmanová, Myslíková, Ivaničová, Ondrášková, Nehodová, Beštová, Pacandová, Hanžlová, Králová, Chocholoušková Střídaly: Ranglová, Markelová, Nesvedová, Ostrochovská