Dorost U19 sehrál během týdne dva náročné zápasy. Nejprve doma porazil pražskou Slavii, aby poté parádně otočil duel v Olomouci. Šestnáctce se podařilo vyhrát 3:1 v Pardubicích, jedinou branku inkasovala až v samotném závěru. Týmy U13 a U12 s přehledem vyhrály ve Štěchovicích, ženy remizovaly s Hradcem Králové.

Viktoria Plzeň U19 – Slavia Praha U19 2:1

„Do zápasu lépe vstoupili hosté, my měli problémy s balony za obranu. Inkasovaná branka nás ale povzbudila ke zlepšenému výkonu a silnou Slavii jsme porazili 2:1,“ pochvaloval si trenér Jiří Kohout, jehož celé hodnocení najdete v detailu zápasu.

Branky: 22. Pihrt, 27. Petr – 14. Hönig.
Sestava Plzně: Hrachovec – Svoboda, Míka, Čihák, Bartůněk – Pavlík (C) (84. Uzlík), Řezáč – Pihrt (90. Selnar), Petr, Arzberger (60. Štursa) – Kepl.

Sigma Olomouc U19 – Viktoria Plzeň U19 2:4

„Začátek zápasu vyšel jednoznačně domácím. V poli jsme však byli vyrovnaným soupeřem a druhý poločas vyšel jednoznačně pro nás. Podařil se nám velice cenný obrat, za který musíme nᚠtým pochválit,“ hodnotil ve zkratce Kohout.

Branky: 14. Voleský, 21. Voleský – 45. Štursa, 52. Řezáč, 66. Pihrt, 81. Kepl.
Sestava Plzně: Hrachovec – Ryška, Míka, Čihák, Bartůněk – Petr, Pavlík (C) – Pihrt (90. Holík), Řezáč (88. Kraml), Štursa (69. Arzberger) – Kepl.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Fotbal Pardubice U17 – Viktoria Plzeň U17 1:0

Sedmnáctce utkání na východě Čech nevyšlo. Duel s Pardubicemi v Ohrazenicích rozhodla jediná branka, kterou v 18. minutě vsítil domácí Jaroslav Boura. „K otočení výsledku nám chyběla větší kvalita v pokutovém území Pardubic. Výsledek je pro nás však velikým zklamáním,“ mrzelo kouče Jiřího Žiláka, jehož celé hodnocení najdete v detailu zápasu.

Branka: 18. Boura.
Sestava Plzně: Novák – Brož (62. Klich), Fišer, Hranáč, Žilák, Uzlík (C), Selnar, Zajíček (41. Šulc), Heller (54. Král), Vrba, Němec (68. Popovič).

Fotbal Pardubice U16 – Viktoria Plzeň U16 1:3

„Po celé utkání jsme měli převahu a zaslouženě jsme vyhráli. Počet vstřelených branek mohl být vyšší, škoda inkasované branky v poslední minutě utkání,“ hodnotil duel kouč Viktorie Josef Parlásek.

Branky: 80. Lebiš (pen.) – 48. Valeš, 74. Demeter, 78. Valeš.
Sestava Plzně: Riedl – Petrmichl (41. Demeter), Strmiska, Halász (C), Kavka – Pavlík, Ruda, Dotzauer (57. Kuhajda) – Valeš, Koranda (67. Kotěšovec), Václavík (57. Popovič).

Povltavská FA U13 – Viktoria Plzeň U13 1:6

Žáci do 13 let zvítězili ve Štěchovicích s Povltavskou Fotbalovou Akademií 6:1. Prosadilo se hned šest různých střelců Plzně.

Branky: 89. Matoušek – 28. Čermák, 29. Falout, 32. Rádl, 72. Štauber, 75. Urbánek, 86. D. Keltyčka.
Sestava Plzně: Daněk – Čeliš (C), Čermák, Doubek, Falout, D. Keltyčka, T. Keltyčka, Košik, Mertl, Motlík, Rádl, Řeřicha, Štauber, Urbánek, Holeček.

Povltavská FA U12 – Viktoria Plzeň U12 0:13

„I přes větší počet vstřelených branek nám často chyběl větší klid v zakončení. Je zapotřebí pracovat na součinnosti dvou a více hráčů,“ nechtěl se nechat uspokojit vysokou výhrou trenér Martin Vísner. Celé hodnocení najdete v detailu utkání.

Branky: 6. Houdek, 18. Houdek, 22. Krištofovič, 33. Krištofovič, 11. Hašek, 24. Houdek, 63. Trojan, 52. Hašek, 60. Šedivý, 74. Horváth Se., 76. Vilímek, 78. Krištofovič, 80. Fremr.
Sestava Plzně: Petr – Houdek, Vilímek, Šedivý, Dvořák, Si. Horváth, Hrdina, Hašek, Trojan, Kulišan (C), Fremr, Se. Horváth, Červený, Šot, Krištofovič.

Hradec Králové ženy – Viktoria Plzeň ženy 2:2

Dohrávka 3. kola nadstavbové části o udržení skončila smírně. Skóre za hosty otevřela mladá reprezentantka Gabriela Šlajsová, o chvíli později srovnala Šárka Brázdová. Do vedení Viktorii dostala Miroslava Mrázová, ale konečnou podobu výsledku dala Veronika Svobodová z Hradce Králové.

Branky: 48. Brázdová, 86. Svobodová – 45. Šlajsová, 78. Mrázová.
Sestava Plzně: M. Radová – Krejčová, Ondrášková, Nehodová, Hanžlová, Markelová, Mrázová, Tauberová, Roztočilová, Pacandová (67. Plháková), Šlajsová (83. Ranglová).

Viktoria Plzeň dorostenky – Sparta Praha dorostenky 0:3

Roli favoritek v duelu dorostenek potvrdily hráčky Sparty Praha, které se již v úvodních 35 minutách ujaly tříbrankové vedení, které posléze kontrolovaly až do konce duelu.

Branky: 3. Pochmanová, 30. Šrámková, 35. Kodadová.
Sestava Plzně: Štichová – Lukešová, Růžičková (53. Polcarová), Ajazi (76. Peklová), Baumruková, Švábová (C), Charouzová, Kolorosová (58. Churanová), Kloudová (53. Jiskrová), Horáčková (58. Mirtlová), Jůnová.