Puma Future v2All-in permice 2018/2019

Ptejte se: redakce

Ptejte se redakce.

Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 799 odpovědí v této kategorii celkem.

kolbach1 (janda@upcmail.cz)
14. 5. 2018, 16:32
 
Dobrý den sedíme v sektoru S6 a je nás pět a jedno místo se vedle nás se uvolnilo. Byla by možnost naše pernamentky na příští sezonu o jedno místo posunou. Bohužel volné místo byl pernamentkář a tak jsme při koupi nových permanentek nemohli vědět že je prázdné.

Odpověď:
Dobrý den, obraťte se prosím na kolegu bezdeka@fcviktoria.cz. Děkuji.
12. 5. 2018, 21:27
 
Je možné nějakým způsobem identifikovat diváky, kteří své permanentka pravidelně nechávají v šuplíku a nedají možnost ostatním navštívit na oko vyprodané zápasy ?

Odpověď:
Dobrý den, právě proto jsme před dvěma lety zavedli systém Nabídni své místo a snažíme se vždy vybídnout ty, kteří nejsou, aby své místo uvolnili pro ostatní. Jde hlavně o vstřícné gesto fanoušků směrem k ostatním fanouškům.
1. 5. 2018, 19:34
 
Dobrý den, chci se zeptat, kolik lístků poskytla Slavia fanouškům Viktorky a kolik jich ještě zbývá k prodeji ? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, máme k dispozici celý sektor pro hosty. Nyní zbývá okolo 300 vstupenek
radekmaxik7 (maxara@seznam.cz)
29. 4. 2018, 16:49
 
Dobrý den,
proč se neprodávaly lístky na zápas proti Slávii v neděli 29.4.2018, jak bylo avizováno? Nemyslím si totiž, že byly vyprodány.
Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, zde byla chyba na naší straně a omlouváme se za ní. Lístků je stále dostatek.
24. 4. 2018, 23:05
 
Dobrý den, mám koupené lístky na sobotní utkání s Karvinou. Dva dospělé a jeden dětský lístek. Lze vyměnit dětský lístek před utkáním za dospělí? Když syn nemůže na utkání jít, vzal by jsem sebou kamarada. Děkuji za odpověď, případně za radu kam se mám obrátit.

Odpověď:
Dobrý den, obraťte se prosím na bezdeka@fcviktoria.cz. Děkuji.
PavelHyčka (pavel.hycka@seznam.cz)
23. 4. 2018, 09:02
 
Dobrý den.Měl bych dotaz.Je možné si rezervovat stávající permanentku na další sezonu do 10.5.2018 neboť s časových důvodů nestihnu do 29.4.2018 znovu prodloužit.A pokud bych dal permanentku i s vyplněným formulárem někomu jinému aby ji prodloužil je to možné?Děkuji P.H

Odpověď:
Dobrý den, ozvěte se prosím kolegovi bezdeka@fcviktoria.cz přímo na mail, domluví se s vámi a navrhne řešení.
9. 4. 2018, 05:34
 
Dobrý den mám dotaz začne vedení řešit přístup hráčů k zápasům?.. Takhle se o titul nebojuje a nehraje a fanoušci jaksi ztrácí trpělivost. Hrát v evropské lize pořádně to ano ale aby makali a bojovali proti tymumtýmům z ligy to ne si ty hoši myslí že jsou mistři světa a uhraje se vše samo? Myslím si ze nejsem jediný nespokojený fanoušek! A za další ti fanoušci co jezdí na výjezdy a vidí pak tohle to si nezaslouží!

Odpověď:
Dobrý den. Myslíte, že se tím v klubu nezabýváme? Jen nemáme potřebu tyto věci ventilovat, mají zůstat interně v klubu. Odpovědět musí především hráči na hřišti, děláme vše proto, abychom neúspěšnou sérii zlomili. Děkujeme za podporu.
navrcswansea (swanseacity@seznam.cz)
5. 4. 2018, 10:55
 
Dobrý den, pernamentka jde stále koupit prostřednictvím Flexipassů?

Odpověď:
Dobrý den, lze využít následující možnosti placení: Sodexo (flexipass) - ano Edenred (Ticket benefits) – ano Le Cheque Déjeuner (Uni šek) – ano
4. 4. 2018, 11:36
 
Dobrý den. O víkendu jsem kopal penalty když jsem vyhrál s viktoriánem. Byli mi slíbený lístky na filmový festival do emailu. Přijdou? :-)

Odpověď:
Dobrý den, ano, jakmile je fyzicky obdržíme, budeme vás kontaktovat.
z.k@centrum.cz (z.k@centrum.cz)
3. 4. 2018, 12:35
 
Dobrý den,
znovu se vrátím k předchozím dotazům ohledně zápasů v zimě a komfortu pro diváky.

Odpovídáte, že cena permanentky STANDARD zůstává stejná - ano, to máte pravda, ale díky novému systému se více zápasů zahrnutých do STANDARD permanentky bude hrát v chladnějším počasí. Zkusili jste z vedení klubu někdy sedět dva poločasy v mrazu a ani o přestávce se nemít, kde ohřát (tj. nejít nikam do VIPky, apod.)? Zkuste to v zimě - i když se dobře oblečete, tak kolem 60. minuty začne být docela zima. Pak možná taky začnete uvažovat alespoň o těch zmiňovaných infrazářičích uvnitř stadionu. Kluby rozhodly o změně hracího systému, kluby si odhlasovaly zvýšení počtu zápasů, tak bych očekával, že kluby také pro diváky zařídí lepší komfort v době chladného počasí. Tady bohužel nejsme ve Španělsku či Portugalsku, kde zima vypadá trochu jinak.

Dále bych se zeptal, jaké možnosti má vlastně klub v souvislosti s termíny začátku zápasů. V chladnějších měsících dost často začínají zápasy ve večerních hodinách a na přelomu léto/podzim to pro změnu bylo v odpoledních hodinách. Nějak tuhle logiku nechápu... Kluby se domlouvají na hracím systému a dalších záležitostech jako jsou třeba televizní práva - to opravdu jsou za televizní práva v naší lize tak zajímavé peníze, že se kluby ”vzdávají” možnosti ovlivňovat termínovou listinu a podřídí se televizním společnostem?

A poslední dotaz na závěr - rozumím tomu dobře, že držitel STANDARD permanentky nebude mít přednostní právo na zakoupení vstupenky na nadstavbovou část (byť by to mělo být za plnou cenu)?

Děkuju za reakci.


Odpověď:
Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci, včera byl zápasový den. Vezmu to odzadu. Majitel karty STANDARD bude mít své místo rezervované i na nadstavbu, tato rezervace však může být z důvodu rychlého sledu zápasů velmi krátká (1-2 dny). Nebude však cenově zvýhodněný a bude si muset své vstupenky vyzvednout na pokladnách. Ohledně TV práv - kluby nejsou vlastníky práv na fotbalovou ligu. Termíny a začátky zápasů si určují televizní stanice vlastnící práva, klubu je termín a čas výkopu oznámen zpravidla 2-3 týdny před utkáním. Vliv na to tedy nemáme. Ohledně infrazářičů nyní nemám informace, že by byly v plánu. Hezký zbytek dne.

Další stránky
123456>>

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál