2:1

FC Hradec Králové

Čaloun (36. Edelman) - Vajai (44. Popovič), Ruda, Zikmund (36. Fišer), Jánský (36. Kotěšovec) - Janda, Kodýtek, Tětek (36. Kuhajda) - Lehký (36. Petrmichl), Koranda (36. Špirk), Pecháček

Branky Viktorie: Kodýtek, Špirk

„Myslíme, že z naší strany to bylo povedené utkání. Opět jsme sice prohrávali po špatném obsazení a nedůrazu ve vápně, ale už v prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí, kterými jsme mohli korigovat. Po přestávce jsem se zlepšili v přistupování stoperů a eliminovali protiútoky soupeře. V útočné fázi se klukům dařilo a měli opravdovou touhu vyrovnat. Odměnou jim byla po vyrovnání i zasloužená vítězná branka. V dalších utkáních bychom rádi zlepšili první poločasy, protože i v tomto utkání mohl soupeř, sice z ojedinělých, ale přesto vyložených šancí, zvýšit na 0:2. Byl by to pak asi jiný zápas," hodnotí utkání trenér Šneberger.