(0:0)

AC Sparta Praha

Radová M. – Heřmanová, Roztočilová, Šašková, Rovňanová – Radová A, Mrázová, Nesvedová (Hyhová), Krejčová (Krocová) – Knödlová (Troupová), Jiskrová (Kabourková)

Branky: 72. A. Radová

"Od prvních minut utkání nás favorizovaný soupeř z hlavního města přehrával, ale až na jednu vyloženou šanci se nám z dařilo jeho útokům odolávat. První poločas tak skončil remízou 0:0. Ve druhé části utkání se nám podařilo zlepšit hru v zadních řadách, a ač měli Pražanky stále více míč na svých kopačkách, holky je do vyložených šancí, až na malé výjimky, se kterými si ale poradila brankařka Radová, nepouštěly. V padesáté druhé minutě se soupeřky ujaly vedení po dobře zahraném přímém kopu a našem nedůrazném bránění. Po obdržené brance jsme se několikráte pokusili o protiútok a v 72. minutě se podařilo Adéle Radové srovnat stav utkání," rekapituluje trenér Milan Lukeš. "Musím děvčata pochválit za bojovnost a za dodržování taktických pokynů," hodnotí Lukeš.