(0:0)

FK Bohemians Praha

Radová M. - Radová A., Králová, Ondrášková, Nesvedová - Ivaničová, Markelová, Pokopová, Karasová - Ranglová, Knödlová

Branky Viktorie: vlastní

Vstup do utkání se stejně jako jeho další průběh nesl ve znamení boje o střed hřiště s oboustranným množství nepřesností. V první půli měly viktoriánky velkou šanci. Centrující Ivaničová našla ve vápně Ranglovou, která ale svou střelu opřela jen do nohou obránkyň. Hráčky Bohemians se před brankářku Radovou dostávali pouze zřídka. Viktoriánky ovšem optickou převahu nevyužily a z několika příležitostí nedokázaly vsítit branku. O poločase tak svítil na ukazateli skóre bezbrankový stav.

Ve druhé půli obdržely plzeňské hráčky branku po nesprávně zahrané ofsajdové pasti. Plzeňská děvčata ale dokázala rychle odpovědět, po centru z pravé strany si ´klokanky´ vstřelily vlastní gól. Radost červeno-modrých barev ale netrvala dlouho, po nedůrazně bráněném rohovém kopu se hostující hráčky prosadily už do správné branky a stanovily tak konečné skóre utkání 1:2.