(1:1)

FK Viagem Příbram

Luhový – Skála, Teršl, Novák, Rychnovský – Vacovský, Kopřiva – Kulhánek (83. Končal), Matějka, Hašek (86. Havel) – Pinc (70. Pfeifer)

Branky: Skála, Matějka – Rychnovský (vl.)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Měli jsme dva dobré závary, kdy zakončoval Skála a Matějka, ale jejich zakončení postrádalo přesnost. Příbram spoléhala spíše na brejkové situace, které však nedokázala dotáhnout. V 19. minutě založil útok Novák, našel Skálu, který dokázal projít s míčem polovinu hřiště a přesně zakončit - 1:0. V závěru poločasu podnikla Příbram rychlý protiútok, Rychnovský ve snaze odvrátit průnikovou přihrávku ale trefil míč tak nešastně, že zapadl obloukem za záda Luhového. Druhý poločas byl vyrovnaný. Bylo více než jasné, že kdo dá vedoucí branku, bude blíže k vítězství. Nakonec se to povedlo v 74. minutě Matějkovi, který dostal ideální zpětný míč od Haška. Matějkova trefa byla nakonec vítězná, a tak Viktoriáni dokázali porazit silnou Příbram,“ připomíná průběh utkání trenér Jiří Kohout.