0:2

(0:1)

Radová M. – Jablončíková, Králová, Nehodová, Karasová – Šlajsová, Tauberová, Markelová, Mrázová (88. Ranglová), Racková (82. Ondrášková), Vargová (86. Šidvicová)

Branky: 24. Jablončíková, 87. Mrázová

Viktoriánky byly v utkání lepším týmem a po většinu zápasu měly hru pod kontrolou. Skóre utkání otevřela ve 24. minutě po pěkné akci Jablončíková a hostující tým mohl ještě několikrát do konce první půle zvýšit náskok, své šance ale neproměnil.

Po změně stran hra kvůli nepřesné kombinaci na obou stranách upadala. Definitivní tečku a klid na kopačky plzeňských hráček dala v 87. minutě Mrázová, která stanovila konečný stav utkání 2:0.

„Vítězství si cením, holky bojovaly až do konce a zaslouženě vyhrály. Udělali jsme důležitý krok k záchraně v první lize,“ hodnotí utkání trenér Karel Rada.