24. kolo / Sobota 8. 4. 2017, 11:00 / Městský stadion

2:0

(1:0)

Mikulec – Klíma, Kuchař, Koubek, Procházka – Komárek, Machů, Husenský (89. Koubský) – Vejr (C) (83. Provazník), Daniel Novák (87. Fingerhut), Šimon (65. David Novák).

Šampalík – Svoboda, Šastný, Čihák, Ryška (65. Bartůněk) – Pavlík (C), Řezáč (46. Petr) – Pihrt (83. Kepl), Vais, Pfeifer – Vilček.

Branky: 32. Komárek, 70. Koubek, ŽK: Čihák, Vais, Petr, Rozhodčí: Starý – Vlk, Roth.

Diváci: 121

Začátek zápasu Viktorii vyšel. „Byli jsme aktivní a soupeře přitlačili. Domácí však brzy hru vyrovnali a převzali iniciativu,“ hodnotí trenér Plzně Jiří Kohout. První branka padla po plzeňském nedorozumění v rozehrávce, ve 32. minutě skóroval Komárek.

„Druhý poločas se nesl v podobném duchu, ale domácí byli aktivnější a důraznější,“ všiml si Kohout. Druhá trefa přišla v 70. minutě, po standardce završil na konečných 2:0 Koubek.