25. kolo / Sobota 15. 4. 2017, 11:00 / Luční

(0:1)

FK Viagem Příbram

Šampalík – Svoboda, Šastný (46. Míka), Čihák, Ryška – Pavlík (C), Řezáč (76. Arzberger) – Pihrt, Vais (88. Petr), Pfeifer – Vilček (82. Kepl).

Jedlička (C) – Šíma, Maršík, Rataj (85. Pazderník), Ric, Pohořálek, Matoušek, Polidar, Polák (76. Vávra), Sova (70. Hušek), Janota (73. Jandera).

Branky: 90+2. Pavlík – 29. Polák, Penalty: 1:3, ŽK: Ryška – Maršík, Rozhodčí: Melničuk – Kříž, Žák.

Diváci: 80

Jiří Kohout (FC Viktoria Plzeň): „První poločas byl vyrovnaný, Příbram šla do vedení z volného přímého kopu. My jsme se tlačili za vyrovnáním a vstřelili branku, která nebyla pro údajný ofsajd uznána. Další situaci do poločasu měl Vais, ale Jedlička jeho pokus chytil. Ve druhé půli jsme soupeře přitlačili, velkou šnaci na vyrovnání ale po centru Svobody nevyužil Pfeifer. Soupeř hrozil především z brejků. Další šance měli znovu Pfeifer, Pihrt a střídající Arzberger. Vyrovnání přišlo v nastavení, když se po přihrávce Pfeifera trefil technickou střelou Pavlík. Celkově se jednalo o velmi dobré utkání s intenzitou až do samotného závěru. Penaltový rozstřel zvládli lépe hráči Příbrami.“