3. kolo / Neděle 27. 8. 2017, 16:45 / FC Spartak Chrást

Valeš – Brož, Hranáč, Strnad, Kavka – Němec, Kraml, Petr (C), Dotzauer (55. Pecháček), Popovič (46. Lehký) – Vilček (67. Kotěšovec).

SK Kladno

Kindl – Mráček, Procházka (C), Richter, Roztočil (82. Šnobl), Stříška, Holub, Kalousek (83. Kárník), Dáňa, Šulc (65. Sekanina), Dejčmar.

Branky: 58. Lehký, 88. Pecháček, Rozhodčí: Paták – Hlavsa, Šlauf.

Diváci: 100

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Jsem rád za výhru v prvním utkání. Není to jednoduché, když skládáme tým z hráčů z více kategorií, co spolu netrénují. Kluci se s tím ale poprali dobře. V prvním poločase jsme se mohli dostat klidně i do vedení 3:1, bohužel jsme neproměňovali šance. Nástup do druhé půle byl velice dobrý, prvních 20 minut jsme soupeře k ničemu nepustili. Po gólu jsme se zase bránili a přezili veliké šance soupeře. I přes ten tlak jsme dokázali ohrožovat branku Kladna a nakonec jsme dali i branku na 2:0, která nás uklidnila. Jsem ale spokojen pouze s 20 minutami utkání, nicméně přístup kluků, kteří zápas odehráli, opravdu odmakali.“