26. kolo / Sobota 21. 4. 2018, 11:00 / FK Duchcov

(3:1)

FK Teplice

Blažek – Vyleta, Moncevičs, Knapík, Kováč, Vobecký (83. Matkovič), Kokeš (C) (70. Náhlovský), Radosta, Vepřovský, Kormunda, Šilhan (86. Tamenieks).

Mařík – Plecitý (46. Žilák), Hranáč, Míka, Svoboda (C) – Uzlík (24. Vrba), Šulc, Řezáč – Selnar (78. Němec), Vilček, Štursa.

Branky: 2. Vyleta, 16. Šilhan, 20. Šilhan, 80. Vepřovský – 17. Štursa, ŽK: Kormunda, Rozhodčí: Poživil – Kyncl, Wencl.

Diváci: 80

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „Do zápasu jsme vstoupili špatně. Ve 2. minutě jsme po rohovém kopu obdrželi branku. Následně jsme si vytvořili šance na vyrovnání, ale nevyužili jsme. V 16. minutě jsme po kombinaci Teplic prohrávali 0:2. Snížil Štursa, ale ve 20. minutě přišel důležitý moment utkání. Ztratili jsme míč na křídle a v protiútoku jsme nechali domácím moc prostoru – 1:3. Do poločasu jsme měli několik příležitostí, ale snížit jsme nedokázali. Ve druhé půli jsme hráli do bloku. Drželi jsme sice míč, ale k ohrožení teplické branky jsme se nedostali. Naopak v závěru po rychlém protiútoku vstřelily Teplice čtvrtý gól. Zvítězily zaslouženě, byly efektivnější ve vápnech, hrály důrazně a my jsme na jejich hru nenašli recept.“