25. kolo / Neděle 13. 5. 2018, 16:15 / Spartak Chrást

(0:4)

FK Viagem Příbram

Novák – Valeš, Strnad, Kolerus, Bartůněk (C) – Pavlík, Tesař (63. Martin Patrovský) – Dotzauer (46. Královec) – Marek Patrovský (51. Votava), Kotěšovec, Petrmichl.

Trnka – Nezník, Vokurka, Matoušek (71. Smrkovský), Vavruška (C), Vohradský, Jílek (57. Mourek), Zemánek, Sirotek, Lojín, Hošálek.

Branky: 26. Sirotek, 29. Vohradský, 32. Vohradský, 43. Vohradský, 61. Vavruška, 87. Smrkovský, Rozhodčí: Simbartl – Kašpar, Burda.

Diváci: 60

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Šli jsme do zápasu s tím, že by to mohlo být stejné jako utkání v Budějovicích. Soupeř byl ale ve všech směrech lepší, kluci neplnili to, co jsme si řekli v kabině. Nezvládli jsme to ani takticky a ani bojovností. Soupeř nás ve všem předčil. Rozdíl po prvním poločase mohl být i vyšší než 0:4. O poločase už kluci byli zdrcení z výsledku, ale něco jsme si řekli a chtěli zkorigovat výsledek. Ve druhé půli se hra trochu zlepšila, mladší kluci to zvedli, ty bych chtěl pochválit. Měli jsme i nějaké gólové šance, ale nepovedlo se nám to. Jsem zklamaný z přístupu některých hráčů, tak by to ve Viktorii Plzeň být nemělo. Možná tam hrál roli i nᚠnáročný program. Každopádně to pro mě bylo velké zklamání.“