(2:0)

Fotbal Pardubice

Radová - Jablončíková, Králová, Nehodová, Hanžlová (83. Ranglová) - Radová, Tauberová, Prokopová (46. Markelová), Mrázová (84. Nesvedová), Karasová - Knödlová

Branky: 21., 77. Knödlová, 43. Mrázová, 81. Karasová

Viktoriánky od začátku zápasu své soupeřky zatlačily, lépe kombinovaly a na hostující tým se od úvodních minut valil jeden útok za druhým. První gól padl ve 21. minutě, kdy se dostal odražený míč ke Knödlové, která neměla problém se skórováním – 1:0.

Domácí hráčky ze sebe brankou setřásly nervozitu a chtěly zvýšit svůj náskok, ale šance Tauberové a Karasové v brance neskončily. Dvě minuty před koncem první půle se viktoriánky přeci jen radovaly. Mrázová parádně vypálila z poza vápna a vymetla šibenici pardubické branky – 2:0.

Po změně stran se hostující hráčky zlepšily a Plzeň znervózněla. Několika zákroky ale své spoluhráčky podržela brankářka Radová a postupem času už byl na hřišti opět jen domácí tým. V 77. minutě se na pravé straně hřiště dobře uvolnila Knödlová, dostala se až do vápna a přidala svůj druhý gól v utkání – 3:0.

Podobná akce se opakovala o několik minut později i na levé straně hřiště, kdy se po samostatné akci dostala ke střele Karasová a stanovila tak konečný stav utkání na 4:0.

„Já jsem s předvedenou hrou i výsledkem spokojen. Pardubice jsme přehrávali a připisujeme si důležité body. Stále máme co zlepšovat, v přípravě jsme, co se kombinace týká, hráli ještě lépe. Nicméně holkám chci za jejich výkon proti Pardubicím poděkovat,“ hodnotí utkání trenér Karel Rada.