f Reportáž ze zápasu: Liberec - Plzeň 0:1 (0:0) | FC VIKTORIA Plzeň

Skvělé! Junioři rozhodli o výhře v Liberci v samotném závěru
13.3.2017
FCVP
Juniorka - reportáž

Tým trenéra Pavla Horvátha pokračuje ve výborné formě, během jarní části vytěžil 10 z 12 možných bodů. Na hřišti Slovanu Liberec vyhrál 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil Jiří Sedláček v nastavení druhého poločasu.

20.kolo, pondělí 13.3.2017, 13:00, Frýdlant v Čechách
Liberec: Kolář – Šustr (C), Chlumecký, Sixta, Bartošák, Šulc (48. Šustek), Barac (65. Dudek), Micovčák (38. Heppner), Prokš (61. Kazda), Da Silva, Obročník.
Plzeň: Sváček (C) – Kadar, Vacovský, Teršl, Skála – Rychnovský, Mudra, Hlavatý (84. Novák), Havel (72. Suchý) – Kopřiva (62. Vukajlovič) – Sedláček.
Branky: 90+1. Sedláček, ŽK: Barac – Vukajlovič, Rozhodčí: Nenadál – Kříž, Vodrážka.
Diváci: 80.

Komentář

V prvním poločase byl domácí Slovan o něco aktivnějším celkem. Nejblíže brance byl v 16. minutě, kdy se na levé straně trhnul Prokš, jenž pádil do pokutového území. Kombinace ale Liberci selhala, neboť dobře zapracovala obrana Viktorie Plzeň.

Do druhé půle rovněž vstoupil Liberec šancí, Micovčák se ocitnul úplně sám ve vápně, ovšem jeho nádhernou střelou k tyči zlikvidoval pozorný Dominik Sváček. Posléze přebrala iniciativu hry Plzeň, utkání ale mělo spíše vyrovnaný průběh. Vyuzlení přišlo nakonec v nastavení, pár sekund před závěrečným hvizdem se prosadil střelou k tyči Jiří Sedláček, jenž tak Plzni vystřelil tři body.

Junioři tak pod trenérem Pavlem Horváthem uhráli ze čtyř jarních zápasů 10 z 12 možných bodů! Skvělou formu má i útočník Jiří Sedláček, který skóroval třikrát ze zmíněného počtu duelů.