Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Nabídni své místo na utkání s Jabloncem
26.09.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Nabídni své místo na utkání s Jabloncem

Systém ”Nabídni své místo”, který byl v minulé sezoně úspěšný a permanentkáři jej hojně využívali, bude pokračovat i v sezoně 2017/2018. Jen s drobnými úpravami, aby byl ještě přehlednější a jednodušší.

Prakticky na každé utkání dorazí do Doosan Areny přes deset tisíc diváků. Na stadionu se však objevují volné sedačky, které neobsadil některý z permanentkářů. Klub opět nabízí osvědčenou možnost, jak tato místa nabídnout ostatním fanouškům. Tentokráte i s drobnými úpravami, aby byl pro fanoušky systém jednodušší.

Systém lze využít i na utkání s Jabloncem. Pokud majitel permanentní vstupenky dopředu ví, že v sobotu 2. prosince na fotbal nepůjde, může nově na webu www.permanentka.com odhlásit své místo právě na tento zápas. Jeho sedačka bude v tu chvíli nabídnuta do volného prodeje. Pokud si toto místo někdo zakoupí, obdrží permanentkář dárkový poukaz na 50 Kč do Viktoria shopu. Ten se vztahuje na veškeré zboží včetně vstupenek zakoupených právě ve fanshopu.

„V minulé sezoně se nám tento systém osvědčil, a tak bychom v něm rádi pokračovali i v té následující. Věříme, že permanentkáři budou této možnosti využívat a dopřejí v případě své absence jiným fanouškům zážitek z fotbalu,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík. „Tímto je tak znovu žádáme o vzájemnou spolupráci.“

Důležité je, že systém se vždy uzavře v poledne den před samotným zápasem. Na již zmíněný duel s Jabloncem bude tedy možné nabídnout vstupenku do pátečního poledne (1. 12.). „Neustále budeme pracovat na zlepšování komfortu pro naše fanoušky, do čehož prodej vstupenek rozhodně patří,“ vysvětluje tiskový mluvčí Viktorie Plzeň Václav Hanzlík.

„Systém umožňuje jednoduché odhlášení z pohodlí domova. Fanoušek který nemůže zápas navštívit, může rovněž svoji permanentku předat kamarádovi či známému a své místo tak využít,“ dodává Václav Hanzlík.

DŮLEŽITÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

1. Mám permanentku. Kde a kdy mohou své místo nabídnout?
Své místo můžete nabídnout na internetových stránkách www.permanentka.com. Uzávěrka je vždy ve 12:00 hodin jeden den před samotným utkáním.

2. Jak mám na stránce permanentka.com postupovat?
Pod linkem naleznete aplikaci, kde vyplníte číslo permanentky, sektor, řadu a sedadlo dle navigačního panelu vpravo a posléze kliknete na Přihlásit.


Zobrazí se vám soupis vašich permanentek a při kliknutí na detail se vám objeví možnost Vrácení vstupenek. 


Následně se vám zobrazí nabídka akcí, na které je možnost vracet vstupenky, a klikem na Vrátit vstupenku u vybrané akce vstupenku vrátíte do prodeje. 


Pokud bude uvolněná vstupenka prodána, obdržíte na váš účet kupón, který naleznete v sekci „Mé kupóny“.


3. Kdy mám nárok na voucher v hodnotě 50 Kč?
V momentě, kdy si vámi nabídnutou vstupenku někdo zakoupí.

4. Kdy mi voucher přijde?
V momentě, kdy si vámi nabídnutou vstupenku někdo zakoupí.

5. Kde mohu voucher uplatnit a jak dlouho platí?
Ve Viktoria shopu. Platnost je 10 dní od zápasu na veškeré zboží včetně vstupenek zakoupených právě v shopu.

6. Mohu rovněž poskytnout permanentku kamarádovi či známému?
Ano. Permanentky jsou sice vydávány na jméno, nicméně jsou přenosné. Tzn. na vaši permanentku může na stadion dorazit kdokoliv z vašich přátel.

7. Vztahuje se tento systém odhlašování také na domácí pohár nebo zápasy evropských pohárů?
Ne. Jedná se pouze o duely nejvyšší české soutěže.


 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál