Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Vstupenky na zápas s Jihlavou jsou právě v prodeji
09.02.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Vstupenky na zápas s Jihlavou jsou právě v prodeji

Od pátku 9. února mají fanoušci Viktorie Plzeň možnost zajistit si vstupenky na úvodní ligové utkání ve Štruncových sadech. V něm domácí celek přivítá 26. února od 17:00 hodin tým Jihlavy, vstupenky lze zakoupit pomocí všech běžných distribučních kanálů.

Kromě tradičního prodeje ve Viktoria shopu lze vstupenky na zápas s Jihlavou zakoupit také pomocí distribučních míst Plzeňské vstupenky – seznam ZDE. Stejně tak bude spuštěn prodej pomocí internetových stránek www.plzenskavstupenka.cz. Prodej bude pokračovat do vyčerpání celkové kapacity stadionu ve Štruncových sadech. V případě, že nebude Doosan Arena v předstihu vyprodána, otevřou se pokladny také dvě hodiny před startem samotného zápasu. Nadále platí systém prodeje zohledňující časové vlny. Při včasném nákupu vstupenek mohou fanoušci ušetřit až dvacet procent z ceny vstupenky. Kompletní seznam o časových vlnách ZDE.

„Všichni si uvědomujeme, že cesta ke společnému úspěchu vede přes vítězství v domácí soutěži. Chceme navázat na naši podzimní ligovou jízdu a po zápase s Jihlavou se společně s fanoušky oslavit zisk tří bodů. Moc se těším na atmosféru, která v Doosan Areně byla vždy fantastická. Chtěl bych, aby nás i na začátku jara přišlo podpořit velké množství fanoušků,“ zve plzeňské příznivce do Doosan Areny kapitán týmu Roman Hubník.

Souběžně probíhá prodej vstupenek na zápas vyřazovací části Evropské ligy FC Viktoria Plzeň - FK Partizan. Kompletní info o prodeji ZDE.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál