Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Martin Zeman odchází do izraleského Hapoelu Ra'anana
14.01.2019
FCVP
Novinky

Martin Zeman odchází do izraleského Hapoelu Ra'anana

Devětadvacetiletý krajní záložník Martin Zeman opouští po třech sezonách kádr Viktorie Plzeň, smlouvu podepsal s devátým celkem izraelské nejvyšší soutěže Hapoelem Ra'anana.

Martin Zeman byl v týmu Viktorie již v sezoně 2012/2013, kdy nastoupil do 16 soutěžních zápasů. Následovala angažmá v Senici, Příbrami a Sionu. V srpnu 2016 se vrátil do Plzně a od té doby nastoupil do 47 ligových duelů a 17 utkání v evropských pohárech. V letošní sezoně odehrál 70 minut v Lize mistrů (v Římě), 416 minut v lize a utkání v MOL Cupu.

Nyní odchází vstříc nové výzvě do Izraele. „Tohle druhé období, které jsem zažil ve Viktorce, bylo krásné. Získali jsme titul a postoupili přímo do skupiny Ligy mistrů. Vytvořili jsme si nezapomenutelné zážitky a jsem rád, že jsem to s Plzní vše mohl prožít,“ říká. „Rád budu vzpomínat i na fantastické fanoušky a děkuji Viktorce za umožnění přestupu. V zahraničí se budu chtít prosadit, zároveň z něj budu Viktorce dál držet palce jak v domácí soutěži, tak i v Evropské lize,“ dodává Martin Zeman.

„Martin u nás strávil několik sezon, ve kterých přispěl k úspěchům Viktorky. Za to mu patří náš dík a samozřejmě přání mnoha sportovních i osobních úspěchů v jeho další kariéře,“ řekl generální manažer klubu Adolf Šádek.

Děkujeme za vše, Zemi, a držíme palce!

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál