Výhru a tři body si v neděli dopoledne odvezli z Plzně hráči Sparty Praha, kteří dokázali viktoriánům U15 oplatit jejich podzimní porážku. V prvním poločase se hrál oboustranně zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách. Z plzeňského pohledu postupně ztroskotali v koncovce Suchý po zpětné přihrávce Mandíka, Vacovský po rohovém kopu a také Zíka, který dokonce nastřelil tyč sparanské branky.

Výhru a tři body si v neděli dopoledne odvezli z Plzně hráči Sparty Praha, kteří dokázali viktoriánům U15 oplatit jejich podzimní porážku. V prvním poločase se hrál oboustranně zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách. Z plzeňského pohledu postupně ztroskotali v koncovce Suchý po zpětné přihrávce Mandíka, Vacovský po rohovém kopu a také Zíka, který dokonce nastřelil tyč sparanské branky.

Sparta naopak jednu ze svých šancí v 31. minutě proměnila a šla do kabin s poločasovým vedením 0:1.  Ve 39. minutě to již bylo 0:2 pro pražský tým, když neobsazený útočník v pokutovém území překonal brankáře domácích Balcara. Po této brance hosté svého soupeře začali přehrávat také ve středu hřiště a Viktorii se nedařila přechodová fáze. V 60. minutě přidala Sparta třetí branku střelou před „šestnáctkou“.

„V prvním poločase jsme podali slušný výkon, kdy jsme kvalitním pressinkem nenechávali soupeře jednoduše kombinovat a v útočné fázi jsme se prezentovali kvalitními rychlými kombinacemi. Ve druhé půli, po druhé inkasované brance, jsme ale v zápase tahali za kratší konec, špatně jsme se pohybovali v defenzivě a taktéž se v naší hře objevovaly časté nepřesnosti. Celkově byla Sparta nebezpečnější ve hře před a v pokutovém území a to bude nyní naší hlavní náplní tréninkového procesu,“ komentoval zápas trenér Štěpán Havránek