Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Celá Viktorka fandí slušně!
14.03.2018
FCVP
Poháry

Celá Viktorka fandí slušně!

Čtvrteční večer bude na Viktorce opět sváteční. Čeká nás odvetné utkání osmifinále Evropské ligy proti Sportingu CP. Pojďme opět ukázat, že máme ty nejlepší fanoušky, a že celá Viktorka fandí slušně. Žádné projevy rasismu na stadion nepatří.

Viktorka má ve své moderní historii za sebou přes osmdesát zápasů v pohárové Evropě. Drtivá většina z nich se odehrála ve výborné a přátelské fotbalové atmosféře. Jedinou kaňkou bylo nepřípustné chování několika jedinců v podobě projevů rasové nesnášenlivosti během play off Ligy mistrů s Ludogorcem Razgrad. 

Za tento odsouzeníhodný přestupek byl potrestán klub i všichni slušní fanoušci podmínkou, která je stále v platnosti. „V této sezoně byla při všech evropských zápasech perfektní atmosféra. Všichni si přejeme, abychom v tomto pokračovali i při zápase se Sportingem a hrozba uzavření stadionu se nás v budoucnu netýkala,“ vybízí mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Nedovedu si představit, že bychom hráli evropský zápas bez fanoušků. Každý takový zápas je pro nás všechny svátkem a musí být skvělá atmosféra,“ má jasno kapitán týmu Roman Hubník. „Ukažme, že na Viktorce fandíme slušně a v duchu fair play,“ přidává se Lukáš Hejda.
Ukažme, že celá Viktorka fandí slušně! Je to jen na nás.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál