Po reprezentační přestávce zamíří viktoriáni do Vršovic, kde v sobotu 18. října od 15 hodin vyzvou domácí Bohemians Praha 1905. Vstupenky na toto utkání si můžete pořídit online na odkazu v článku.

Reprezentační povinnosti našich hráčů pomalu a jistě končí, a ti se tak vracejí domů do Plzně, kde je čeká příprava na sobotní duel proti Bohemians. Vyrazte i vy podpořit Viktorii do Vršovic! Vstupenky jsou v prodeji online ZDE. Žádáme však fanoušky, aby si vstupenky pořizovali pouze do SEKTORU D, který je vyhrazen pro naše fanoušky.

„Musíme zabrat. Víme to. Poztráceli jsme už hafo bodů, které nám teď chybí. Nesmíme si dolovit ztratit další. Nesmírně si vážíme podpory každého našeho fanouška, který je s námi. Doma, venku, kdekoliv. Díky za to,“ říká před duelem na Bohemce záložník TomᚠLadra.

Vstupenky do sektoru D jsou v prodeji online ZDE. Běžná základní vstupenka stojí 200 korun. Děti do 150 cm mají zlevněné vstupné na 100 korun. Stejně jako senioři nad 70 let a držitelé průkazu ZTP. Ti pořídí vstupenky rovněž za 100 Kč.

Poslední dvě utkání na Bohemce byl nᚠsektor vyprodaný a my věříme, že bude i tentokrát! Vstupenky si tam doporučujeme pořídit co nejrychleji.

A stále vítězí Viktoria!