Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Devatenáctka porazila Olomouc, výběry U17 a U16 zvítězily nad Libercem
08.11.2016
FCVP
Výsledkový servis dorosteneckých výběrů

Devatenáctka porazila Olomouc, výběry U17 a U16 zvítězily nad Libercem

Všechny dorostenecké výběry si o uplynulém víkendu připsaly důležité výhry. Nejstarší výběr U19 na penalty zdolal Olomouc, hráči do sedmnácti a šestnácti let si poradili se Slovanem Liberec.

FCVP U19 – SK Sigma Olomouc U19 2:1pen (0:0)

Plzeň: Šampalík – Kadar, Vacovský, Čihák, Rychnovský – Řezáč (68. Vilček), Pavlík – Pihrt (77. Kulhánek), Vais, Pfeifer, Pinc
Branka Viktorie: 64. Pfeifer

Hodnocení trenéra
„V prvním poločasu jsme byli mnohem aktivnější, vypracovali jsme si územní převahu a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Z této převahy jsme vytěžili tři dobré příležitosti ke vstřelení branky, ale nedokázali jsme je proměnit i díky velice pozorné a obětavé obraně Sigmy. Ve druhé půli se opticky hra vyrovnala a obě mužstva měla možnosti ke vstřelení úvodního gólu. Skóre otevřeli hráči Sigmy po závaru v pokutovém území se prosadil Zifčák. Nám se naštěstí podařilo rychle zareagovat, když se po akci Vaise trefil do odkryté branky Pfeifer. Ve zbytku poločasu měla obě mužstva příležitosti k rozhodující brance, ale obrany fungovaly bezchybně, a tak došlo na pokutové kopy, ve kterých jsme byli úspěšnější my a zvítězili 4:3,“ hodnotí zápas trenér Jiří Kohout.

FCVP U17 – FC Slovan Liberec U17 3:1 (2:0)

Plzeň: Novák, Plecitý (68. Brož), Míka, Hranáč, Bartůněk (41. Král), Kraml, Štursa (57. Zajíček), Šulc, Klich (41. Heller), Kepl, Selnar (57. Remiáš).
Branky Viktorie: 13. Kepl, 15., 49. Štursa

Komentář

Vstup do zápasu byl ze strany Viktorie vlažný a ovlivnil hru v průběhu celého prvního poločasu. Domácí ztráceli míče v kombinaci, chyběl lepší pohyb a souvislejší tlak. Přesto se po dvou rychlých akcích plzeňští dostali do vedení brankami Kepla a Štursy. Ve druhém poločase dokázal Liberec po rohovém kopu snížit. Dvoubrankové vedení nám vrátil opět Štursa.

Hodnocení trenéra
„Herní výkon měl z naší strany tentokrát veliké rezervy. Musíme potrénovat a do příště se zlepšit. Výhry si ale určitě vážíme,“ hodnotí zápas trenér Jiří Žilák.

FCVP U16 – FC Slovan Liberec U16 6:0 (4:0)

Plzeň: Edelman - Petrmichl (50. Zikmund), Halász, Fišer, Žilák - Lehký, Kuhajda (50. Dotzauer), Pecháček (62. Popovič) – Václavík ( 50. Demeter), Vrba, Kavka (41. Koranda)
Branky: 5. Kavan (vl.), 10., 34. Vrba, 26., 43. Václavík, 63. Koranda

Komentář
Viktoriáni vstoupili do utkání aktivně a už v páté minutě šli do vedení, když si hostující hráč srazil míč do své branky po centru Václavíka. V 10. minutě přidal druhý gól v utkání Vrba ze samostatného úniku po přiťuknutí od Pecháčka. Ve 26. minutě se prosadil do prázdné branky opět Vrba po přihrávce od Václavíka. Ve 34. minutě se po individuální akci Petrmichla a přistrčení míče od Vrby prosadil tečovanou střelou Václavík. Ve 43. minutě se podruhé v utkání trefil Václavík a to nádhernou střelou z hranice pokutového území soupeře.
V 63. minutě uzavřel účet utkání Koranda, když dorazil hlavou do sítě vyražený míč od soupeřova brankáře.

Hodnocení trenéra

„Utkání jsme zvládli výsledkově, mohli jsme přidat ještě i více branek, na druhou stranu nás v několika případech podržel jistými zákroky náš brankář Edelman. I přes jednoznačný výsledek se v naší hře objevily určité nedostatky, na kterých musíme do budoucna zapracovat,“ hodnotí utkání trenér Josef Parlásek.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál