Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Dorostenky nadále válí, žačky si poradily s Teplicemi
23.10.2017
FCVP
Ženské týmy

Dorostenky nadále válí, žačky si poradily s Teplicemi

Dorostenky Viktorie o víkendu porazily Hradec Králové a jsou na druhém místě, vstup do sezony mají výborný. Starší i mladší žačky si pak na domácím hřišti na Smíchově poradily s Teplicemi.

FCVP dorostenky – Hradec Králové dorostenky 4:0


Dorostenky nadále válí, z šesti zápasů prohrály jeden jediný. Tentokráte si vyšláply na Hradec Králové, který po dvou gólech Barbory Polcarové a trefách Sáry Kolorosové s Kristýnou Lukešovou porazily v Dobřanech 4:0.

Branky: 3. Kolorosová, 23. Polcarová, 38. Polcarová, 79. Lukešová.
Sestava Plzně: Holíková (C) (50. Štichová) – Němcová (63. Vorlová), Lukešová, Růžičková, Kratochvílová, Baumruková (58. Horáčková), Švábová, Kolorosová, Kloudová (41. Churanová), Polcarová, Voráčková (41. Jílková).

KOMPLETNÍ TABULKA ZDE

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

FCVP st. žákyně – Teplice st. žákyně 8:1


Viktoriánky v kategorii starších žákyň pak na Smíchově porazily Teplice hned 8:1! Čtyřgólové představení předvedla divákům Julia-Lani Csordas, dvakrát se prosadila Patricia Remiášová a po gólu přidaly Jaroslava Pavlíčková s Veronikou Holubovou.

Branky: 9. Csordas, 12. Csordas, 19. Remiášová, 30. Csordas, 40. Pavlíčková, 41. Remiášová, 57. Holubová, 65. Csordas – 3. Neumanová.
Sestava Plzně: Pančochová – Vondrovicová, Pavlíčková, Hraničková, Gajdošová, Strašilová, Remiášová, Šeflová (C), Belšánová, Csordas, Řemenová, Holubová, Klepsová, Voborníková, Gracias, Rutová, Menclová, Zeithamlová.


––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

FCVP ml. žákyně – Teplice ml. žákyně 4:0


Čtyři zápasy v řadě pak neprohrály mladší žákyně, nyní si doma poradily s Teplicemi 4:0. O góly Viktorie se postaraly Michaela Sutnarová, Vronika Hamplová a Lucie Šottová. Úvodní branka byla vlastní, dala si ji hostující Marie Vaňková.

Branky: 39. Vaňková (vl.), 48. Sutnarová, 53. Hamplová, 60. Šottová.
Sestava Plzně: Polívková – Routschková, Sutnarová, Cinková (C), Kozlíková, Tóthová, Mifková, Šottová, Märzová, Hamplová, Novotná, Haubnerová.

KOMPLETNÍ TABULKA ZDE

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

FCVP starší přípravky

Holčičí přípravky za sebou mají druhé kolo Ligy starších přípravek v Brně. Vyhrály ho bez ztráty bodu – porazily Slavii 4:2, Brno 5:3 a Duklu 7:3. „Hrálo se za chladného a deštivého počasí a na těžkém terénu, s čímž se hráčky vypořádaly na jedničku. Celý tým si zaslouží pochvalu za předvedené výkony a nasazení, ale musím vyzdvihnout výkon Nikolky Šotové. Děkujeme rodičům za super atmosféru během zápasu,“ řekl trenér výběru Petr Žížek.

Sestava Plzně: Žížková, Antony, Šotová, Rancová, Košiková, Alexová, Gotthardtová, Šašková, Kubešová, Hlavničková, Ivaničová, Fictumová, Antony, Zahradníková.

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál