Ve středu odpoledne se žáci Viktorie Plzeň U13 střetli na novém hřišti s umělým travnatým povrchem v Luční ulici s týmem Hořovicka.   Hned v úvodu zápasu...

Hned v úvodu zápasu mladí Viktoriáni ukázali, že mají větší chu do zápasu. Soupeře zatlačili na jeho polovinu a hra se odvíjela v jejich režii. V 16 min. po rohovém kopu Rumla na zadní tyč, vracel zpět hlavou Kristl do malého vápna a Mašek opět hlavou prodloužil do branky na 1:0.  „Ve 22 min. po obraném zákroku Kristla a následné rychlé kombinaci po pravé straně, jsme zvýšili naše vedení Soukupem na 2:0,“ líčí průběh zápasu trenér Marek Šíša. Středočeši se po zbytečných chybách v domácí obraně dostával do brejků, které však nedokázal potrestat gólem. Ke konci prvního poločasu 28min., zahrával Brožík trestný kop (přibližně ze 30 m), míč skočil před brankářem Hořovicka a odrazil se do branky 3:0.

marek_sisa_roz.jpgVe druhém poločase  se obraz hry nezměnil. „Hráli jsme na polovině soupeře, který se bránil a snažil se využít brejkových situací. Kluci hráli kombinačně, což se jim docela dařilo, nicméně úkol, že budeme více střílet z hranice šestnáctky plnili celou dobu spíše sporadicky. Ve 40 min. po rohovém kopu Kristla z levé strany hřiště skóroval hlavou Ruml. Po autovém rozehrání v 45 min. centroval Brožík z levé strany hřiště před branku soupeře (opět ze vzdálenosti cca 30 m), kde Soukup hlavou stanovil konečný výsledek na 5:0. V dalším zápase nastoupíme proti hráčům Bohemians 1905, kde nám budou chybět dva zranění hráči Míšek a Šíša. Věřím, že i v dalším zápase odvedeme kvalitní výkon,“ dodává trenér