Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos
Informace pro fanoušky před zápasem se Sportingem CP
13.03.2018
FCVP
Poháry

Informace pro fanoušky před zápasem se Sportingem CP

Viktorii čeká již tento čtvrtek odveta osmifinále Evropské ligy! Do Doosan Areny dorazí portugalský Sporting CP. Plzeňané na jeho půdě prohráli 0:2, zbraně však neskládají. V článku naleznete všechny důležité informace před zápasem.

Výkop je naplánovaný na 19:00, vstupy se tedy otevřou v 17:30. „Prosíme fanoušky, aby přišli s dostatečným předstihem a předešlo se tím tvoření dlouhých front u turniketů,“ vybízí mluvčí klubu Václav Hanzlík. Pivovarská lávka se uzavře v 15:00.

Tak jako na každém utkání evropského poháru, ani tentokrát se nebudou na stadionu prodávat alkoholické nápoje a není organizována ani dětská tribuna. Vstup na hlavní tribunu tak vede pouze přes turnikety u jižní věže. Mezi sektory S a T je kvůli blízké stavbě zúžený prostor. „Prosíme tedy fanoušky pohybující se v okolí těchto sektorů o shovívavost. Vše je ale zabezpečené, jde tedy jen o preventivní informaci,“ informuje Václav Hanzlík.

Stále běží prodej vstupenek, a to i online na webu Plzeňské vstupenky. Vstupenky se budou prodávat i v den utkání, a to od 9 do 14 ve fanshopu a od 14 do výkopu na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny.

K dispozici bude samozřejmě i magazín Viktorián za symbolickou cenu 19 Kč, a to buď ve fanshopu, nebo u mládežníků v okolí stadionu. Mimo jiné v něm najdete představení soupeře, profil veleúspěšného kouče Sportingu, slavné odchovance lisabonského celku či mnoho dalšího.

Chybět nebudou ani dva speciální stánky fanshopu, jeden bude u pokladen na jižní straně stadionu a druhý na hlavní tribuně.

I v utkání se Sportingem nebudou tolerovány jakékoliv projevy rasismu. „Žádáme fanoušky, aby fandili slušně a v duchu fair play. V případě prohřešku tohoto typu nám hrozí uzavření stadionu, stále jsme v podmínce. V této sezoně byly všechny zápasy odehrány v perfektní atmosféře, která hnala Viktorku dopředu. Pojďme to zopakovat a ukázat, že celá Viktorka fandí slušně,“ vybízí mluvčí klubu.

MAPA SEKTORŮ STADIONU
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 18:30 | Muži
FC Slovan Liberec
FC Viktoria Plzeň