Rozhodněte o tom, jak velkou budeme mít podporu v hledišti! Souboje s Baníkem Ostrava vždy patří mezi velmi náročné, i proto, že se slezský klub může spolehnout na velkou podporu svých fanoušků. Pojďme ovšem hráčům ukázat, že i oni se mohou spolehnout na tu naší podporu! Na utkání, které se v Doosan Areně hraje v sobotu 13. dubna od 18:00, šly vstupenky do prodeje již ve středu 27. března.

Zápas spadá do druhé cenové skupiny atraktivity, první časová vlna byla tedy za levnější ceny vstupenek a trvala až do 2. dubna. Od 3. dubna až do vyprodání, případně začátku utkání, se budou prodávat vstupenky v rámci druhé časové vlny prodeje.

Lístky lze pořizovat ve Viktoria shopu během jeho klasické otevírací doby, tj. od 9 do 17 hodin. Případně budou v prodeji také na prodejních místech Plzeňské vstupenky (seznam ZDE), online prodej ale z bezpečnostních důvodů a vzhledem k rizikovosti utkání spuštěn nebude.

Pokud jste držitelem permanentní vstupenky a již nyní víte, že nemůžete dorazit, využijte systému Nabídni své místo a uvolněte jej do prodeje pro ostatní fanoušky. Za toto vstřícné gesto vůči ostatním fanouškům obdržíte dárkový poukaz na 50 Kč do Viktoria shopu. Odhlašovat se můžete do pátku 12. dubna do 12 hodin, návod najdete ZDE.

„Baník je hodně náročný soupeř, toho jsme si všichni vědomi. Má výborné fanoušky, kteří za ním jezdí po celé republice. I my se ale vždy můžeme opřít o ty naše, kteří nás podporují a ženou kupředu. Věřím, že budeme mít stadion narvaný a fanoušci nám pomůžou,“ přeje si obránce Milan Havel.

1. časová vlna (27. 3. – 2. 4.)

I. kategorie – 200 Kč
II. kategorie – 170 Kč
III. kategorie – 140 Kč
IV. kategorie – 110 Kč

2. časová vlna (3. 4. – do vyprodání/do zápasu)

I. kategorie – 250 Kč
II. kategorie – 220 Kč
III. kategorie – 190 Kč
IV. kategorie – 160 Kč

DĚTSKÁ VSTUPENKA
– děti do 15 let mají nárok na dětskou vstupenku
– na dětskou vstupenku mimo rodinnou tribunu se vztahuje 50% sleva oproti původní ceně (cena se mění v závislosti na aktuální časové vlně)
– dětská vstupenka do sektoru H (rodinná tribuna) stojí 70 korun pro tuto skupinu atraktivity
– děti do 3 let vstupenku nepotřebují, nemají ovšem nárok na místo (musí sedět na klíně)