Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 2
Jaroslav? Ne, já jsem Jaromír, doznává Viktorián Jaromír Šimr
25.09.2007
redakce
Novinky

Jaroslav? Ne, já jsem Jaromír, doznává Viktorián Jaromír Šimr

Dnes odpoledne se osmadvacetiletý záložník Jaromír Šimr upsal na dva roky Viktorii Plzeň. Šimr se tak po dvanácti letech vrací nazpět do Plzně, kde fotbalově vyrůstal do svých...

Dnes odpoledne se osmadvacetiletý záložník Jaromír Šimr upsal na dva roky Viktorii Plzeň. Šimr se tak po dvanácti letech vrací nazpět do Plzně, kde fotbalově vyrůstal do svých šestnácti let.


Krátce po půl čtvrté předstoupil před zástupce médií předseda představenstva FC Viktoria Plzeň a.s. dr. Ladislav Valášek společně s Jaromírem Šimrem aby jim oznámil, že došlo ke vzájemnému podpisu smlouvy a stvrzení přestupu Jaromíra Šimra do plzeňské Viktorky. "Jsem rád, že Jaromír Šimr přichází do Plzně. Je to logické vyústění strategie klubu, který chce míchat mladé a zkušené hráče a to jak plzeňské tak i mimoplzeňské. Zároveň věřím, že Jaromír, který dlouhá léta působil v zahraničí, své bohaté zkušenosti zde v plné míře využije." Smlouva byla podle slov předsedy představenstva podepsána na dva roky s opčním právem. A kdy by mohl být Šimr trenéru Levému k dispozici? "Čekáme na formality přes fotbalové svazy. Nevím, zda se podaří vše vyřídit v tomto týdnu, děláme však vše, aby to bylo co nejdříve." Veškeré přestupové formality proběhly podle Valáška bez komplikací. "Obě strany přistupovaly k jednání seriozně a vše proběhlo bez komplikací. Stejně tak i Jaromírova zdravotní prohlídka proběhla dobře, takže se může v plném rozsahu zapojit do práce s mužstvem a své bohaté zahraniční zkušenosti uplatnit na hřišti."

 

 

Pro Jaromíra Šimra to bude první seznámení s naší první ligou. "Česká liga má rozhodně svoji úroveň, což nakonec potvrdila Slavia, která vyřadila Ajax. Určitě to pro mě nebude jednoduché, budu se ale snažit ukázat, že fotbal hrát umím." Vrátit se na stadion a do klubu, kde fotbalově vyrůstal jsou pro Jaromíra příjemné chvíle. "Je to moc krásný pocit, jsem moc rád. Vzpomínky na Viktorku jsou výborné. Hrál jsem tu do dorostu, hráli jsme dobře a byla tu především výborná parta. Dodnes tu mám spousty kamarádů. Byly to časy, na které se nedá zapomenout." Ve většině médií je Jaromír prezentován jako Jaroslav, nakonec i my jsme v předcházejících článcích psali o Jaroslavu Šimrovi, za což jsme se mu dnes omluvili. "Nevím kde to vzniklo, jsem Jaromír, koukněte do občanky. Ale vím, že se o mě hodně psalo jako o Jaroslavu." Jeho místo na hřišti by podle jeho slov mělo mít ve středu zálohy. "Střed, nebo pravý střed zálohy, podle potřeby trenéra."

 

 

Celý obsáhlý rozhovor s Jaromírem Šimrem si můžete přehrát ZDE.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál