V dnešním sychravém počasí přivítali juniorští fotbalisté Viktorie na hřišti Senca Doubravka stejně staré protivníky z Teplic. Utkání přineslo pouze jedinou branku, o kterou se postaral teplický fotbalista Egon Vůch.

V dnešním sychravém počasí přivítali juniorští fotbalisté Viktorie na hřišti Senca Doubravka stejně staré protivníky z Teplic. Utkání přineslo pouze jedinou branku, o kterou se postaral teplický fotbalista Egon Vůch.

Úvod utkání patřil domácí Viktorii, již od prvních minut se domácí snažili dostat svého severočeského soupeře pod tlak. Veškeré akce ovšem končily buď nepřesným zakončením nebo nepřesnými střelami. Paradoxně se do první velké šance utkání dostali hosté, ale Jan Malej přestřelil z bezprostřední blízkosti prázdnou bránu. Domácí na tuto akci reagovali zakončením Mariánuse, jeho střele ovšem chyběly decimetry. O poločasové přestávce byl stav utkání nerozhodný 0:0.

Druhý poločas příliš velkou změnu obrazu hry nepřinesl. Viktoriáni opticky ovládali hru, nicméně vedoucí branku vstřelili hosté. Egon Vůch se po přihrávce z křídla prosadil povedenou střelou na zadní tyč. Následně měli tepličtí hráči převahu, ovšem další branku z ní nevytěžili. A to také díky zákroku gólmana Šimana, který konečky prstů vytěsnil lob hostujícího hráče. V závěru utkání sice drželi domácí míč na svých kopačkách, ale k vážnějšímu ohrožení hostující svatyně se již nedostali. Tepličtí už si koncovku utkání pohlídali, zodpovědným přístupem v obraně domácí takřka k ničemu nepustili a slavili výhru.

FC Viktoria Plzeň - FK Teplice 0:1 (0:0)