Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Milan Petržela před Libercem: Nejlepší by bylo se rychle dostat do vedení
28.07.2018
FCVP
Rozhovory

Milan Petržela před Libercem: Nejlepší by bylo se rychle dostat do vedení

Zkušený záložník Milan Petržela očekává se Slovanem Liberec tuhou pondělní bitvu.

Pauzu mezi prvním a druhým ligovým kolem zpříjemnilo přátelské utkání s domažlickou Jiskrou, ve kterém Viktoria vyhrála 10:1. Milan Petržela sám vstřelil dvě branky. „Zápasové vytížení je důležité, je to rozhodně příjemnější než trénink. Přátelský zápas nám přišel vhod, udrželi jsme se v zápasovém rytmu,“ pochvaloval si Petržela.

Nyní čeká viktoriány Liberec, se kterým se v Doosan Areně utkají v pondělí od 18:00. „Vím, že v Liberci se nám většinou dařilo. U nás doma pak nemají co ztratit, takže budou hrát na brejky ze zabezpečené obrany. Nejlepší by bylo se rychle dostat do vedení, abychom se uklidnili a hráli svoji hru,“ přemýšlí krajní záložník Viktorie Plzeň.

Slovan od této sezony vede slovenský kouč Zsolt Hornyák. „Pro nás hráče to je určitě mírně neznámá, ale trenér vše nastudoval a věřím, že budeme kvalitně připraveni. Z prvního zápasu Liberce v této sezoně si vememe poznatky a určitě se připravíme,“ říká Milan Petržela.

V týmu je obrovská konkurence, která hráče žene kupředu. „Samozřejmě jsem rád, že jsem si vybojoval pozici v základní sestavě. Budu se snažit vydržet co nejdéle, ale musím makat, udrží mě tam jenom výkony. Hlavní je, aby to klapalo výsledkově,“ uzavírá viktorián.

Na utkání s Libercem jsou vstupenky stále v prodeji. Prodávají se ve Viktoria shopu od 9 do 17 hodin, na prodejních místech Plzeňské vstupenky a také online. Pojďme přivítat mistry vyprodaným stadionem!

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál