Po prohraném utkání se Slávií opět cestovali dorostenci Viktorie U16 za týmem z  hlavního města a to za Motorletem Praha, se kterým chtěli minulou porážku...

Po prohraném utkání se Slávií opět cestovali dorostenci Viktorie U16 za týmem z  hlavního města a to za Motorletem Praha, se kterým chtěli minulou porážku odčinit.

Úvod utkání odstartoval parádní ranou z 30 metrů domácí hráč, když nastřelil břevno plzeňské branky. Tato rána však byla jedinou, co domácí v první polovině předvedli. „Naše kombinační hra po zemi na soupeře platila a především po pěkných kombinacích po stranách hřiště a následných centrech jsme se dostávali do střeleckých příležitostí,“ popisuje průběh zápasu trenér Martin Kastner. Jednu z těchto šancí využil hned v 9´ Vaníček když se hlavou prosadil po rohovém kopu. V průběhu prvního dějství se viktoriáni ještě dostali do několika šancí, ale žádnou z nich nedokázali proměnit v gólovou. „Chyběl nám především důraz a klid v zakončení a to jak při střele Vnuka, či Končala, nebo tutovky Hvězdy, který nastřelil brankáře domácích

martin_kastner_trener_small.jpgI v úvodu druhého poločasu si hosté dokázali vypracovat nějaké brankové příležitosti, zejména střela Krčála nebo hlavička Krmeníčka volaly po brankovém vyjádření. Žádná z nich však branou neskončila. Od poloviny druhého poločasu se úplně změnil obraz hry, kdy domácí začali nakopávat dlouhé míče, s čímž se Plzeňané jen těžko vyrovnávali. „Upustili jsme od hry kterou jsme hráli v úvodu a kterou jsme chtěli hrát po celé utkání.“ Tento styl domácím vyhovoval a navíc přišly tři chyby které rozhodly o výsledku. V 65´ domácí hráč hlavou přehodil Landrgotta 1:1. „V 73´ jsme opět neubránili standardní situaci a po rohovém kopu domácí zvýšili na 2:1. V 80´ jsme z rychlého protiútoku inkasovali na konečných 3:1,“ dodává zklamaný trenér.