Hned v prvním zápase přivítali žáci Viktorie U15 doma v Luční ulici silný celek Bohemians 1905 Praha. Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně. Hned ve 4.minutě po rohovém kopu rozehraném na krátko odcentroval LukᚠMudra a z malého čtverce hlavičkoval Jakub Kulhánek mimo.

Hned v prvním zápase přivítali žáci Viktorie U15 doma v Luční ulici silný celek Bohemians 1905 Praha. Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně. Hned ve 4.minutě po rohovém kopu rozehraném na krátko odcentroval LukᚠMudra a z malého čtverce hlavičkoval Jakub Kulhánek mimo.

Ve 12.minutě se dostali do šance i hosté,kdy po prostrčení mezi obránci se dostal hostující útočník sám před Matyáše Šampalíka. Ten ale jeho střelu vyrazil na roh. Ve 13.minutě MatyᚠŠampalík našel na půlce Jakuba Kopřivu ten zklepl na Lukáše Mudru, který hned z prvé přihrál za obranu na rozběhnutého Jakuba Kulhánka, jehož střelu brankář vyrazil. V 15.minutě si narazil míč LukᚠMudra s Kamilem Krátkým přihrál Martinovi Suchýmu,ten ho předložil Karlovi Schleisovi,který již neměl problém skórovat – 1:0. Ve 25.minutě prošel Jakub Kulhánek přes dva bránící hráče, přihrál Martinovi Suchýmu,jehož pokus šel jen těsně vedle. Ve 28.minutě si narazil míč Jan Duchoslav s Jakubem Kopřivou,uvolnil Martina Suchého, který se pokusil lobem překonat hostujícího brankáře. Ve 35.minutě se nalevo uvolnil Kamil Krátký, přihrál Jakubovi Kulhánkovi,který po kličce obránci přihrál zcela volnému Jakubovi Kopřivovi – 2:0. Ve 44.minutě po rohovém kopu Lukáše Mudry skóroval hlavou Jakub Kulhánek – 3:0. Ve 47.minutě vyrazil střelu z malého čtverce MatyᚠŠampalík na roh. V 59.minutě po našem špatném autovém vhazování napravo od našeho vápna a následné ztrátě míče se radovali i hosté – 3:1. V 62.minutě utekl po levé straně Jakub Kulhánek, po neodpískaném faulu si vzal míč Jakub Kopřiva,prošel přes dva obránce a pomalu z brankové čáry překonal brankáře hostí – 4:1. Nejhezčí akce ale přišla v 70.minutě,kdy po slalomu „alᓠMessi přes tři obránce prošel Jakub Kopřiva a přihrál před zcela prázdnou branku Janu Duchoslavovi – 5:1.

U15

FC VIKTORIA PLZEŇ – Bohemians 1905 5:1 (2:1)

Branky:  15.min 1:0 Schleis (Suchý), 35.min 2:0 Kopřiva (Kulhánek), 44.min 3:0 Kulhánek (Mudra), 59.min 3:1, 62.min 4:1 Kopřiva (Kulhánek), 70.min 5:1 Duchoslav (Kopřiva)

Sestava: Šampalík - Vajai; Duchoslav; Pfejfer; Krátký – Mudra - Kopřiva; Suchý - Tomášek; Schleis; Kulhánek. Střídání: 36.min Kraček za Vajaie, 36.min Künstner za Suchého