Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Náměstí i tramvaje se převlékly do slavnostního. A fandí na dálku Viktorce!
02.10.2018
FCVP
Poháry

Náměstí i tramvaje se převlékly do slavnostního. A fandí na dálku Viktorce!

Náměstí Republiky a přilehlé ulice. Tady všude můžete během dnešního dne vidět speciální výzdobu, vlajky plzeňské Viktorky a UEFA Champions League. Důvod je jasný: již dnes večer nastoupí tým trenéra Pavla Vrby v Římě ke druhému utkání elitní soutěže a západočeská metropole je na svůj tým náležitě hrdá. A také mu na dálku drží palce!

Mimo nejbližšího okolí náměstí je přichystáno i další překvapení. Speciálními vlaječkami budou během dneška vyzdobeny i všechny tramvaje, které budou brázdit plzeňské ulice. Viktorka je po pěti letech zpět mezi evropskou elitou a celé město i kraj si toho nesmírně váží. „Jsme rádi, že Ligou mistrů žije celý region. Chtěl bych všem našim fanouškům vzkázat, ať nám dnes večer drží palce,“ váží si podpory kapitán týmu Roman Hubník.

Viktoriáni, souboj s AS Řím vypukne ve Věčném městě již dnes ve 21.00. Proti domácím, jejichž dres obléká například i český reprezentant Patrik Schick, se viktoriáni pokusí o další bodový zisk do skupiny G, v níž jsou ještě týmy CSKA Moskva a Realu Madrid. 

Držte palce!

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál