Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1
Olomouc má šikovný ofenzivní tým, mohlo by to být zajímavé, tuší Vrba
02.08.2018
FCVP
Rozhovory

Olomouc má šikovný ofenzivní tým, mohlo by to být zajímavé, tuší Vrba

Sigma zahajovala nový ligový ročník doma proti Slavii, na kterou nestačila a nakonec podlehla 0:3, toto zaváhání ale Hanáci napravili hned ve druhém kole, když naopak vysoko porazili Mladou Boleslav – konkrétně 4:0. „Mohlo by to být hodně zajímavé,“ tuší před vzájemným zápasem v Olomouci Pavel Vrba.

V loňské sezoně Sigma z pozice nováčka překvapovala celou fotbalovou veřejnost, dlouho se držela v popředí a nakonec skončila čtvrtá. „Olomoucké v začátku té minulé sezony možná někteří podceňovali, ale oni dokázali, že do ligy patří a uhráli úžasný výsledek,“ říká Pavel Vrba, rodák z nedalekého Přerova.

„Letos jim třeba nevyšel ten první zápas, ale opět ukázali, že je to velice ofenzivní mužstvo, které má šikovné fotbalisty. A co očekávám od sobotního utkání? Že to bude zajímavý zápas, protože my máme radši mužstva, která chtějí hrát fotbal a kombinovat. Z tohoto pohledu si myslím, že by to mohlo být hodně zajímavé,“ tuší plzeňský trenér.

Ten se musel stejně jako ve všech dalších týmech popasovat s vlnou veder, která zasáhla celé Česko. „Trošku jsme kvůli tomu museli přizpůsobit tréninkový plán, protože ta vedra jsou opravdu velká,“ přiznává. „Začínali jsme trénovat o hodinu dříve, než tomu bylo v minulosti.“

Ve dvou zápasech Plzně zatím padlo 5 branek, u Olomouce je to dokonce 7. Dá se očekávat velký příděl i v sobotu na Hané? „Když se podíváte na výsledky v české lize, tak padá obecně mnohem více gólů než v minulosti. Ono to asi ukazuje, že mužstva chtějí hrát více ofenzivněji a v Olomouci to bude nejspíš podobné. Já jen doufám, že těch branek dáme více, než soupeř,“ dodává Pavel Vrba.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál