V sobotu zavítal na hřiště do Tlučné, kde hrají své domácí zápasy žáci U15, celek Tatranu Prachatice. V utkání dvaadvacátého kola žákovské ligy se již v 18 vteřině prosadil po individuální akci LukᚠMandík – 1:0. Hosté srovnali skóre v 5. minutě po zaváhání stopera Vacovského. Do kabin ale Viktoriáni odcházeli s jednogólovým náskokem, protože ve 29. minutě vstřelil branku Dominik Bláha po centru Kulhánka z levé strany.

V sobotu zavítal na hřiště do Tlučné, kde hrají své domácí zápasy žáci U15, celek Tatranu Prachatice. V utkání dvaadvacátého kola žákovské ligy se již v 18 vteřině prosadil po individuální akci LukᚠMandík – 1:0. Hosté srovnali skóre v 5. minutě po zaváhání stopera Vacovského.

Do kabin ale Viktoriáni odcházeli s jednogólovým náskokem, protože ve 29. minutě vstřelil branku Dominik Bláha po centru Kulhánka z levé strany. V úvodu druhé části LukᚠMandík obešel soupeře na hranici hostující „šestnáctky“ a krásnou střelou zvýšil na 3:1. Šest minut na to plzeňští mladíci vedli o tři branky, kdy se prosadil střelou k levé tyči Jakub Kulhánek. Na konečných 5:1 upravil z pokutového kopu opět LukᚠMandík, kterému „přenechal“ penaltu MatyᚠŠampalík. „Určitě zasloužené vítězství, ale i v tomto utkání se objevily některé nedostatky, na kterých musíme v tréninkách stále pracovat,“ shodli se trenéři Filip Linhart a Štěpán Havránek.