Puma banner vlevoNabídni své místo
FCVP Jablonec sky
Petr Trapp odchází na hostování do Příbrami
10.07.2012
redakce
Novinky

Petr Trapp odchází na hostování do Příbrami

Šestadvacetiletý odchovanec mosteckého fotbalu Petr Trapp odchází na hostování do týmu 1. FK Příbram. Důrazný fotbalista, který může naskočit také na místě stopera, se již naplno zapojil do tréninku se středočeským týmem.

Šestadvacetiletý odchovanec mosteckého fotbalu Petr Trapp odchází na hostování do týmu 1. FK Příbram. Důrazný fotbalista, který může naskočit také na místě stopera, se již naplno zapojil do tréninku se středočeským týmem.

Petr potřebuje nastupovat pravidelně, to by v nabité konkurenci záložní řady Viktorie neměl v Plzni zaručeno. Hledali jsme tak pro něj tu nejlepší alternativu, proto také neodcestoval s týmem na rakouské soustředění. Zájem o něj mělo několik celků, nicméně po vzájemné dohodě s hráčem jsme se rozhodli pro Příbram. Pevně věřím, že se Petr probojuje do základní sestavy a naváže na výkony, které před několika lety předváděl v dresu Viktorie Plzeň,“ řekl k hostování generální manažer Viktorie, Adolf Šádek.

Pochopitelná radost zavládla také v Příbrami. „O tohoto hráče jsme měli velký zájem, jsme rádi, že je u nás. Jeho příchod je veden formou hostování a rozhodně posílí naši základní jedenáctku,“ okomentoval příchod Petra Trappa generální manažer příbramského celku, Petr Větrovský.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál