V šestadvacátém kole I. ligy dorostu zavítali dorostenci U17 na hřiště Sparty Praha. Přestože vstoupili do zápasu dobře, nakonec se ze tří bodů radovali domácí hráči.

V šestadvacátém kole I. ligy dorostu zavítali dorostenci U17 na hřiště Sparty Praha. Přestože vstoupili do zápasu dobře, nakonec se ze tří bodů radovali domácí hráči.

„Vydařil se nám vstup do utkání. Od 20.min však Sparta získala převahu a vytvořila si tlak. Dvakrát nastřelili domácí břevno naší branky a brankář Juraši dobře vyřešil několik nebezpečných situací. Ve druhém poločase Sparta pokračovala v náporu. V 57.min jsme chybovali v rozehrávce a domácí pohodlně vstřelili úvodní branku. V 61.min Kadlec fauloval v pokutovém území. Proměněnou penaltou Sparta zvýšila na 2:0. O dvě minuty později jsme opět chybovali v zahájení útoku a inkasovali jsme třetí branku. V závěru po centru ze strany domácí čtvrtou brankou uzavřeli skóre. Šanci na snížení měl Hrdlička, ale jeho střela skončila na tyči. Sparta byla fotbalovějším týmem a zaslouženě zvítězila,“ uvedl po utkání trenér Jiří Žilák.