Na výborně připraveném hřišti a za ideálních podmínek pro fotbal se v neděli 16.9.2012 utkali v Luční ulici mladí fotbalisté FC Viktoria Plzeň a SK Dynamo České Budějovice.Vstup do utkání se opět povedl domácím, když ve 3.minutě vystihl špatnou rozehrávku hostujícího brankáře Jakub Kulhánek a střelou k tyči dostal Plzeňáky do vedení – 1:0.

Na výborně připraveném hřišti a za ideálních podmínek pro fotbal se v neděli 16.9.2012 utkali v Luční ulici mladí fotbalisté FC Viktoria Plzeň a SK Dynamo České Budějovice.Vstup do utkání se opět povedl domácím, když ve 3.minutě vystihl špatnou rozehrávku hostujícího brankáře Jakub Kulhánek a střelou k tyči dostal Plzeňáky do vedení – 1:0.

V 10.minutě mohlo být ještě veseleji, když po špatném odkopu brankáře hostí, zkoušel lob LukᚠMudra, ale brankář Budějovic svoji chybu napravil.Ve 21.minutě se dostali do 100% šance i hosté, když po rychlém protiútoku po pravé straně překopl hostující útočník branku Josefa Balcara snad z jednoho metru. Ve 24.minutě odcentroval zprava Jan Duchoslav míč do vápna Budějovic a po nedorozumění stopera s brankářem zakončoval LukᚠMudra, bohužel střela neměla razanci a stoper vykopl míč z brankové čáry. Ve 32.minutě po akci na levé straně překopl hostující útočník branku Plzně tentokrát ze tří metrů. Ve 34.minutě se zjevil tento útočník po kolmici mezi stoperama sám před Josefem Balcarem, ale domácí brankář výborným zákrokem vykopl míč na roh.

Ve 43.minutě se ovšem hosté dočkali. Po špatném odehrání míče následoval centr zprava a zcela volný útočník hostí střelou k levé tyči vyrovnal – 1:1. V 52.minutě po akci na levé straně následoval roh,ten zahrál LukᚠMudra na zadní tyč, Jakub Kopřiva vrátil před branku a zcela osamocený Karel Schleis skóroval – 2:1. V 58.minutě stálo při domácích i štěstí, když po trestném kopu z osmnácti metrů zazvonila tyč u branky Matyáše Šampalíka.V 64.minutě se ale hosté dočkali zaslouženého vyrovnání, když po ztrátě v rozehrávce domácích překonal Matyáše Šampalíka hostující hráč – 2:2.