Kolář
Ekpai
Havel

Hruška (38. Sváček) – Limberský (51. Ekpai), Hejda (26. Hájek), Pernica (51. Hejda), Kovařík – Ekpai (26. Havel), Čermák (26. Hubník), Kolář (51. Řezníček), Zeman (51. Čermák) – Chorý, Řezníček (26. Petržela).

Branky: Vetešník (pen.), Forejt, Tichý – Řezníček 5, Chorý 3, Petržela 3, Limberský 2, Kolář 2, Ekpai, Havel.

Diváci: 450

V rámci projektu Kopeme za fotbal vyjel tým Pavla Vrby k přátelskému utkání do Kozolup a s domácím celkem si v podvečer s chutí zastřílel. V pohodové atmosféře nakonec Viktoria vyhrála 17:3.

Po dohodě obou týmů se hrálo utkání rozdělené namísto klasických poločasů na tři pětadvacetiminutové třetiny. Plzeň hned do té úvodní nasadila dopředu dvojici Chorý – Řezníček, která se rychle postarala o šestigólový náskok. Oba týmy se ale chtěly hlavně vyvarovat ostřejších zákroků a případných zranění, a tak se ani na jedné straně příliš pečlivě nebránilo. V dalším průběhu zápasu nakonec přidaly oba týmy dohromady ještě 14 branek. Třikrát se dočkal k velké radosti kozolupských fanoušků i domácí Sokol. Zápas splnil svůj účel, všichni se skvěle bavili a pro domácí bylo jistě utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal velkým zážitkem.