V 11.kole byl dalším soupeřem FC Viktoria Plzeň v lize starších žáků U15 celek SK Benešov. Viktoriáni do utkání vstoupili sice aktivně, ale první šanci si vypracovali hosté. V 1.minutě po rychlém protiútoku stříleli za vápnem nad branku domácích. V 6.minutě uvolnil LukᚠMudra uličkou Martina Suchého a ten sám na brankáře zakončil střelou k tyči – 1:0.

V 11.kole byl dalším soupeřem FC Viktoria Plzeň v lize starších žáků U15 celek SK Benešov. Viktoriáni do utkání vstoupili sice aktivně, ale první šanci si vypracovali hosté. V 1.minutě po rychlém protiútoku stříleli za vápnem nad branku domácích. V 6.minutě uvolnil LukᚠMudra uličkou Martina Suchého a ten sám na brankáře zakončil střelou k tyči – 1:0.

V 11.minutě střílel lobem z vápna LukᚠMudra těsně nad. Ve 21.minutě uvolnil křižnou přihrávkou za obranu LukᚠMudra Dominika Bláhu, ale jeho pokus pravou nohou vyrazil gólman hostí. Ve 22.minutě přihrál Jakub Kraček na Davida Beneše a ten střelou podél gólmana na vzdálenější tyč zvýšil – 2:0. Ve 25.minutě po faulu na půlce uviděl žlutou kartu LukᚠMudra. Ve 29.minutě po ztrátě při vyvezení míče z obrany následovala střela z vápna k tyči a nížení – 2:1. Ve 31.minutě po přesunou soupeře ztráta míče a střela do prázdné branky trefila Filipa Vacovského.

Ve 49.minutě hodil míč zleva Jakub Kulhánek do vápna a důrazný Jan Duchoslav ho tečnul podél brankáře do branky – 3:1. V 52.minutě se objevil sám hostující hráč před Josefem Balcarem, střelu podél něho stačil ve skluzu vykopnou z branky Filip Vacovský. V 56.minutě uvolnil nalevo David Beneš Jana Duchoslava a jeho centr našel přesně na malém čtverci naběhnutého Lukáše Mudru – 4:1. V 67.minutě našel Dominik Bláha napravo volného Martina Suchého, kterého střelu gólman vyrazil jen k Dominikovi Bláhovi a ten pohodlně skóroval – 5:1. V 70.minutě Filip Vacovský našel nalevo Jakuba Kulhánka, který dotekem posunul na Dominika Bláhu, následoval centr na zadní tyč. Tam Martin Suchý zvolil místo střely přihrávku pod sebe na volného Lukáše Mudru a ten střelou k tyči uzavřel skóre – 6:1.

„Oproti minulým zápasům byla vidět určitá lehkost v jednotlivých situacích. Jsme rádi, že se v utkání objevily trénované věci, ale také nám ukázalo v čem musíme a chceme být lepší,“ okomentoval zápas trenér Štěpán Havránek