Dorosty Viktorie Plzeň kategorie U19 a U17 se představily na hřišti Slovácka a oba zápasy měly totožný průběh. Viktoriáni prohrávali již 0:2, nicméně dokázali zabrat a vybojovat tři body.

Slovácko U19 – FCVP U19 2:3
Branky: 29. Kohút, 57. Řihák – 73. Šulc, 75. Kepl, 86. Míka.
Sestava Plzně: Valeš – Svoboda (C), Míka, Hranáč, Bartůněk – Uzlík (68. Plecitý), Petr, Šulc – Selnar (89. Žilák), Kepl, Štursa (68. Vrba).
Hodnocení trenéra Jiřího Žiláka: „První poločas byl vyrovnaný, spíše bojovný. Dobrou příležitost měl hlavou Štursa, ale netrefil. Domácí nastřelili břevno. Ve 29. minutě Kohút trefil přímý volný kop a poslal Slovácko do vedení. Ve druhém poločase jsme se zlepšili v soubojích a získávaní odražených míčů. A přestože Slovácko po rohu vedlo již o dvě branky, dokázali jsme utkání otočit. Po dobře zahraných standardních situacích a centrech jsme si vytvořili závary a trefili se postupně Šulc, Kepl a Míka. Je cenné, že mužstvo hrálo až do konce a dokázalo nepříznivý výsledek otočit.“

KOMPLETNÍ TABULKA ZDE
FOTOGALERIE ZDE

Slovácko U17 – FCVP U17 2:3
Branky: 22. Polášek, 27. Jaich – 44. Václavík, 48. Ruda, 55. Koranda.
Sestava Plzně: Edelman – Halász (C), Fišer, Strmiska, Petrmichl (41. Koželuh) – Ruda, Kodýdek, Pecháček (62. Popovič) – Dotzauer, Koranda (69. Kotěšovec), Pavlík (41. Václavík)..
Hodnocení trenéra Josefa Parláska: „Úvod utkání byl vyrovnaný, hrálo se ve vysokém tempu. Po výborné akci Strmisky se do dobré střelecké pozice dostal Pecháček, ale domácího brankáře nepřekonal. V době, kdy jsme doufali, že bychom mohli mít v utkání navrch, jsme udělali několik individuálních chyb a soupeře jsme pustili do dvoubrankového vedení a od třetí branky v naší síti nás uchránilo břevno. O poločase jsme udělali změny v sestavě a výsledkem bylo otočení výsledku během 15 minut. Zbytek utkání jsme odehráli dobře. Soupeře jsme do většího soustavného tlaku už nepustili, naopak my jsme podnikli několik zajímavých útoků, které jsme bohužel nedokázali zakončit gólem. Zápas kluci odmakali a výsledku proti těžkému soupeři si nesmírně vážíme.“.