Zápas 8.kola 1.dorostenecké ligy začal lépe pro domácí Jihlavu. V 16. minutě po faulu Denka zahrávala Vysočina pokutový kop, který proměnil Demeter 1:0. Hosty to naopak motivovalo k větší aktivitě a důsledkem toho byla vyrovnávací branka Bešty po střele Hrdličky. Ještě lépe to pro Viktoriány vypadalo těsně před poločasem kdy se po povedené kombinaci a centru Leška trefil na zadní tyči hlavou Pernglau.

Zápas 8.kola 1.dorostenecké ligy začal lépe pro domácí Jihlavu. V 16. minutě po faulu Denka zahrávala Vysočina pokutový kop, který proměnil Demeter 1:0. Hosty to naopak motivovalo k větší aktivitě a důsledkem toho byla vyrovnávací branka Bešty po střele Hrdličky. Ještě lépe to pro Viktoriány vypadalo těsně před poločasem kdy se po povedené kombinaci a centru Leška trefil na zadní tyči hlavou Pernglau.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté, ve 49. minutě po přihrávce Soroky zvýšil na 1:3 střelou ze střední vzdálenosti Domabyl. V 79. minutě navýšil skóre Soroka po akci středem hřiště a výborné přihrávce Hrdličky. Hosté měli i nadále více ze hry, ale skóre se již na žádné straně nezměnilo, a tak si Viktoriáni odvezli z Vysočiny výhru 4:1. „Zápas začali domácí lépe a penaltou šli do vedení. Nás inkasovaná branka povzbudila do větší aktivity a dokázali jsme do poločasu skóre otočit. Po změně stran jsme byli lepší a připravili si řadu příležitostí,“ okomentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Vysočina Jihlava – FC Viktoria Plzeň 1:4 (1:2)

Branky: Bešta, Domabyl, Soroka, Pernglau
Viktoria: Šiman – Vondráček, Denk, Piroch, Lešek – Domabyl (78. Mariánus), Hradecký, Soroka – Pernglau (82. Glazer), Hrdlička (85.Holub), Bešta (76.Palka)