Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Věřím, že i takové zápasy nás budou posouvat dál, říká Pavel Vrba
15.07.2017
FCVP
Ohlasy po zápase

Věřím, že i takové zápasy nás budou posouvat dál, říká Pavel Vrba

Viktoriáni ve Westendorfu podlehli anglickému Wolverhamptonu 1:2. Trenér Pavel Vrba se i na porážce snažil najít pozitiva, obránce Milan Havel si pak odbyl premiéru s kapitánskou páskou a oba zhodnotili duel pro klubový web.

„Potkáváme se se silnými týmy, které nás trestají za každou chybu. Dostali jsme branky po našem nedůrazu, tak to na této úrovni chodí,“ říká hlavní kouč Pavel Vrba. „Mohli jsme i srovnat... Myslím si ale, že i takový zápas nás může posouvat dál,“ doplňuje trenér.

„Propadli jsme v situacích dva na dva a oni nám z toho dokázali dát góly, finální fázi měli velice dobrou. Postavení v defenzivě musí být lepší, než tomu bylo dnes,“ doplňuje k příčinám neúspěchu Pavel Vrba.

Premiéru za Plzeň si odbyl Milan Havel. „Bylo to velice náročné utkání. Wolverhampton měl urostlé hráče a tím, jak byli fotbaloví, mě překvapili. Více by ovšem zápasu slušela remíza,“ myslí si dvaadvacetiletý bek, který odehrál celý zápas s kapitánskou páskou. „Určitě mě to něco bude stát, trochu se toho i bojím,“ směje se.

Zápas navštívily zhruba tři stovky fanoušků, z toho početná skupina dorazila i z Plzně. „Jsem nadšený, že nás sem přijela podpořit určitá skupina fanoušků. Doufám, že nás budou podporovat i nadále,“ vzkazuje Pavel Vrba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál